Wpis z mikrobloga

@Blaskun: Zdjęcia, zapisy rozmów telefonicznych WSZYSTKO podane na tacy, żeby gość wygrał sprawę rozwodowa 100% z winy żony, mogę nawet później iść do sądu i odpowiadać jako świadek. Nie mam nic do stracenia, oczywiście na Wykopie przedstawione zostanie to tak, żeby tych osób nie dało się zidentyfikować. Ale muszę najpierw bardzo dokładnie przemyśleć jak to zrobię. As I said - stay tuned. Oczywiście nie mówię o osobie podanej wyżej, w tym
  • Odpowiedz
@FrasierCrane: @Antorus: Skoro są niskie to szukają wysokich facetów by ich dzieci były wyższe. Zresztą sam mam 185 cm i mi się bardziej podobają niższe kobiety. Lepiej u nich widać tyłki ( ͡° ͜ʖ ͡°) @Zawsze_w_szpilkach: Racja bo kwestia znalezieni różowego to przede wszystkim poukładanie sobie wszystkiego w głowie. Żadna dziewczyna nie chce być z zakompleksionym frustratem ale jest sporo dziewczyn, które chętnie będą z
  • Odpowiedz
@dos_badass: Nawet, kiedy chcesz sobie znaleźć dziewczynę, to okazuje się, że ona wcale nie chce się wiązać, bo jak to pisze "męża już mam" ale niezobowiązujący seks w hotelu? Jak najbardziej, jeszcze one oferują, że zapłacą. ( ͡° ͜ʖ ͡°). Nie mowie, że w tym nie ma winy ich facetów, że je mocno zaniedbują i czują się niekochane, w ogóle nie porządne i tak dalej, ale małżeństwo
  • Odpowiedz
Znudzone 30-letnie mężatki.


@Urajah: Natura, różowym bardzo mocno rośnie libido w okolicach 40rż i potrzebują się wtedy wyszaleć. To przeciwnie do niebieskich którym zazwyczaj wtedy już libido zaczyna spadać przez otyłość i podniesienie estrogenu.
  • Odpowiedz