Wpis z mikrobloga

Kiedy ty do dzisiaj nawet nie trzymałeś za rękę jakiś typ ,,podrywa" twoją koleżankę po prostu siedząc

Spotkanie znajomych na małej popijawie, laska pierwszy raz widzi typa na oczy i już widać, że te oczy robią się maślane na jego widok, to rozmarzenie, ech też chciałbym tak kiedyś mieć
Następnego dnia zaczyna się stalking kont typa
Następny tydzień są już parą

I jak ja mam poważnie traktować jakieś #!$%@? o tym, że wygląd nie ma znaczenia? XD
Człowiek ma pajacować miesiącami bo przecież uczucie przychodzi z czasem( ͡° ͜ʖ ͡°) XD a tu laska sama szuka sposobów by spotkać się z typem

Jak nie spodobasz się lasce po pierwszej sekundzie i ona nie będzie okazywała zainteresowania możesz sobie dać już spokój
#blackpill #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #redpill #p0lka
  • 94
  • Odpowiedz
@gnomol: Bo to jest bardzo prosta sprawa. Na imprezach jest skupisko ludzi a podejrzewam że jest więcej mężczyzn niż kobiet. Jest oczywiste że jak laska spotka przystojnego gościa, w dodatku obytego w relacjach z kobietami to wybierze jego a nie kogoś kto jej się nie podoba. To jest problem czysto rynkowy. Trudno a nawet bardzo trudno jest sprzedać po tej samej cenie jakiś słaby towar kiedy to konkurencja za tą samą
  • Odpowiedz
@Dziki_wieprz: @daro1: @Kolarzino: Ale wy tu jakieś wysrywy piszecie o biednych przystojnych facetach. Przecież omawianym problemem jest tutaj to, że bez akceptacji urody nie ma dalej, a wy ciągle opisujecie co jest dalej. To jest typowe normickie #!$%@?ństwo, by mówić, że brzydcy nie istnieją, albo że są zaniedbani. Brak urody to realny problem, który rzutuje na jakoś życia, od podrywu po szukanie pracy. Ja Mirkom nie będę wmawiał, że
  • Odpowiedz
@gnomol: A skąd taki przegryw który podejdzie do konkretnej dziewczyny może wiedzieć że jest przez nią odrzucony akurat przez to że jest brzydki i jej się nie podoba a nie przez feromony na przykład? A nawet nie wiem czy i hormony jak np. poziom testosteronu nie mają tutaj znaczenia. Dla ścisłości mnie chodzi o sytuację w realu a nie w internecie.
  • Odpowiedz
@harold97: hihi aż mi się przypomniało, dzisiaj nie mogę bo jadę do babci, ale na wieczór nagrałam sobie już przystojniaka a ty możesz być tylko opcją zapasową jak się już wyszaleję.
  • Odpowiedz
@harold97: kirwa człowiek jest zwierzęciem i ty się dziwisz że mechanizmy rządzące od eonów światem zwierząt rządzą też światem ludzi? Jakies woke zjeby podrzucają hasła że wygląda nie ma znaczenia albo że kobieta są takie se jak mężczyźni ale to nie zmieni natury świata.¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz