Wpis z mikrobloga

Kiedy ty do dzisiaj nawet nie trzymałeś za rękę jakiś typ ,,podrywa" twoją koleżankę po prostu siedząc

Spotkanie znajomych na małej popijawie, laska pierwszy raz widzi typa na oczy i już widać, że te oczy robią się maślane na jego widok, to rozmarzenie, ech też chciałbym tak kiedyś mieć
Następnego dnia zaczyna się stalking kont typa
Następny tydzień są już parą

I jak ja mam poważnie traktować jakieś #!$%@? o tym, że wygląd nie ma znaczenia? XD
Człowiek ma pajacować miesiącami bo przecież uczucie przychodzi z czasem( ͡° ͜ʖ ͡°) XD a tu laska sama szuka sposobów by spotkać się z typem

Jak nie spodobasz się lasce po pierwszej sekundzie i ona nie będzie okazywała zainteresowania możesz sobie dać już spokój
#blackpill #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #redpill #p0lka
  • 94
  • Odpowiedz
@gnomol: jak chcesz się kierować tym, że reguły nie mają wyjątków to gg wp xd tu nie chodzi o to, że brzydka kobieta chce brzydala tylko o to, że jak sami macie o sobie zdanie, że jesteście #!$%@? i brzydcy to co można zrobić by zwiększyć szanse na poznanie jakiejś dziewczyny?
po 1 nie celować w jakieś instagramowe julki (w ogóle przestać się na to patrzeć, bo po co się rezać)
  • Odpowiedz
  • 1
@sprl: Wszystko zmieni. Pełno jest przystojnych patoli z ładnymi kobietami.

Tzn gdzie pelno? W moim otoczeniu ludzi których znam, oraz którzy wiem że istnieją nie ma takich związków- a już z pewnością nie trwały one nigdy niż kilka tygodni/ miesięcy. Akurat żeby udało się zorientować,że sam wygląd na wiele się nie przydaje
  • Odpowiedz
@Lefty: Jestem już dojrzałym facetem, dlatego swoje przeżyłem i wiem. Tak się składa, że mam żonę, ale gdyby nie czysty przypadek i przeogromne szczęście, to zapewne do dziś nie miałbym partnerki. Gwarantuję ci, że żadne działania nie przynoszą efektu, gdy jesteś brzydki, tak po prostu brzydki. Dostałem w życiu kilka tysięcy odrzuceń oczywiście licząc z internetem zarówno od kobiet ładnych i brzydkich. Nigdy piwniczakiem nie byłem mam i miałem znajomych, chodziłem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@harold97: problem wszystkich niedzielnych podrywaczy jest taki, że nie podrywają tylko myślą jak poderwać. Typowi się twoja koleżanka spodobała i włala nie wiele myśląc zrobił to co zamierzał.

Ja też kiedyś się dziwiłem jak to tak, ale później zacząłem praktykować i obierać konkretne cele bez zbędnego zastanawiania.
  • Odpowiedz
@harold97: Jak ktoś jest #!$%@? to i wygląd mu nie pomoże. Laska może okazywać zainteresowanie jak typ jej się podoba i to jest prawda ale jak typ nie umie odczytywać tych sygnałów i nie umie się zachować, jego wygląd na nic się zda.
  • Odpowiedz
@harold97 Dwójka osób wpadła sobie w oko. Poznali się i teraz są razem. Normalna rzecz. Nikt nikogo nie skrzywdził, więc ciężko mi dostrzec coś złego w tej sytuacji.

I nikt ci nie każe pajacować miesiącami. Kobitki są różne, mają różne charaktery. Z jedną trzeba pajacować miesiącami, a z druga po tygodniu idziesz do łóżka. To zależy na kogo trafisz.
  • Odpowiedz
przecież napisałeś, że to twoja koleżanka xD

Normalna sprawa, że ustawia się z atrakcyjnym dla niej facetem, który nie wstydził się pokazać, że nie traktuje jej jak koleżanki

Następnym razem jak spodoba ci się laska, to działaj, a nie kręć się miesiącami obok jak creep ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Spearo: moim zdaniem to co piszesz to jest właśnie cope i w ogóle cała idea friendzonu to jest
  • Odpowiedz