Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Kto to widział? W nocy w mieszkaniu 28 stopni, że zemdleć można prawie, a nie spać. Rano do pracy na cały dzień i oczywiście noce nie przespane. Wietrzenie nic nie daje, bo na zewnatrz gorąco. Okna na całą noc nie zostawie otwartego, bo głośno od ulicy. Jakieś porady i sposoby na gorąc w bloku?


---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62f9a8ba5b034b7c8965742d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 18
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@AnonimoweMirkoWyznania: 28°C to nie jest jakaś sauna aby nie móc spać.
Okna zostawisz otwarte. Do uszu korki z apteki za dwa złote. Nie jesz nic co najmniej na 4h przed snem, a już na pewno nic ciężkiego. Bierzesz chłodny prysznic. Kładziesz się nago i bez przykrycia. Śpisz smacznie do rana ¯\_(ツ)_/¯
@AnonimoweMirkoWyznania: mieszkam n ostatnim piętrze i powiem ci, ze niewiele da sie się zrobić bez klimy. Okna zamykane w dzień itp. a to nic nie daje bo się tak mury i papa na dachu nagrzewa i później oddaje ciepło jak kaloryfer. Też mam problemy ze spaniem od kiedy przyszło lato, na przyszłe lato szukam innego mieszkania bo tu nie idzie wyrobić. Rekordowo w nocy miałem 31 stopni jak były największe upały