Wpis z mikrobloga

@Wojtekwolak666: Mnie się coraz bardziej wydaje, że to idzie w tym kierunku.

"JAK ROZPOZNAĆ, ŻE KTOŚ Z BLISKICH ZNAJDUJE SIĘ POD WPŁYWEM SEKTY"

1) Mają charakter totalny. Liderzy grupy przypisują sobie absolutny autorytet i prawo ingerowania we wszystkie dziedziny życia swoich członków, nawet te najbardziej intymne.

2) Pozyskują nowych członków uciekając się do najróżniejszych podstępów i kłamstw, zatajając istotne informacje o działaniu grupy, jej celach i doktrynie.

3) Uzależniają uczestników psychicznie
@grypa-grypowska: Wiesz co, nie zgadzam się z tą tezą do końca. Chronologia.

01. Nagrał ze 2 miechy temu jakiś videopodcast z Piotrkiem, było miło. Szydera i pojazd po przeciwnikach medialnych.
02. Urodzinki jest miło. Z tego co słyszałem od kilu osób, Piotrek na żywo jest całkiem przyjemnym człowiekiem. Kiedy nadaje sprzed monitora, wtedy włącza mu się gra na kodach. Wszystko w weekend.
03. 26.07.22, legendarny wtorek. Ta #!$%@? mapa, na której
@bkce: tak, ten ten incydent kalowy mial wplyw, trzeba by to przejrzec chronologicznie co on tam o juraszu gada, ale to dziesiatki godzin materialu do analizy( ͡° ͜ʖ ͡°) ale prawda jest taka, ze doktor jest przyjemny dopoki ktos spiewa tak jak on zagra( ͡° ͜ʖ ͡°) doktor byl tak pewny ze ma przyklepany wywiad w onecie, ze sie tym pochwalil po tym
@grypa-grypowska: Dawno temu już popełniłem mema, niezmiennie aktualny. xD

Mam wrażenie, że ostatnio wrzuca mniej materiału. Jak nie może offen dopieprzać się do innych, to ten jego kanał staje się kadłubkowy wręcz. Mam na myśli ostatni kwartał, aż mi się smutno zrobiło, kiedy jakiś czas temu odświeżyłem starsze filmy. Wtedy był całkiem rozsądnym youtuberę.
Pobierz
źródło: comment_1660564504sEHmEMt9JOdCUeZgyqq7GE.jpg