Wpis z mikrobloga

Sluchajcie jaka akcja, dorabiam sobie jako cieć w Lidlu. Kilka dni temu przyszedł gość, na kamerach widziałem jak gość pakuje do plecaka jakieś fanty. Myśle sobie, że może po prostu wyciagnie przy kasie do skasowania i schowa spowrotem, ale już byłem gotowy do akcji. Niestety nie poszedł do kasy wiec zatrzymalem go przy wyjsciu, w plecaku miał czteropak kustosza bezalkoholowego i podpaski. Głupia sprawa bo oprócz tego zobaczylem ze miał jakieś swoje rzeczy typu dildo, futrzane kajdanki i zrobilo sie mocno niezręcznie. Chciałem go Ogolnie puscic, bo byl strasznie roztrzesiony ale taka polityka firmy, że trzeba wszystko zgłaszać na policje, o czym mu powiedzialem. Wtedy on zaczął krzyczeć na caly sklep, wymachiwać tym dildo i kajdankami, że to jest dyskryminacja osób lgbt i że on to zgłosi gdzie trzeba, że on nie musi czekać na policje. Udalo mi sie go uspokoić, kiedy nagle zaproponował mi, że możemy iść do kantorka i rozwiązać sprawę w inny sposób. Pytanie brzmi tak: znacie może jakiegoś polecanego dermatologa/wenerologa w Warszawie?

#kiciochpyta #ochrona #prawo
  • 4