Wpis z mikrobloga

@ataeB: bardzo dobrze, chociaż ja i tak ją podziwiam że po czymś takim dalej kręci w internetowe biznesy, ja bym pól miasta spalił i nigdy nie wrócił do internetu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@y3ll: Gościu co przywozi do nas towar do roboty, opowiadał jak jego żona robiła biznesy na olx i facebookach z ciuchami, gdzieś tam klikla i 20 koła poszło się papa
  • Odpowiedz
@y3ll
@ataeB
@Pitaq
@Raspa

Byłem parę miesięcy temu w banku, do boksu obok przyszła babka, którą okradli przez jakiś portal. Na policji zgłosiła, potem przyszła do banku - po głosie słychać było, to że to prosta wiejska babka co 90% czaau śmiga w podomce.
Zabawny element zaczął się jak babka z banku spytała - o której to się stało?
"no, cimno już było"
Szanuję za zachowanie powagi, mi by się chyba nie
  • Odpowiedz
@EdekMoczygeba: pisze jak z generatora, plus nietypowe imię, plus stosuje formę męską wobec kobiety, plus takie dziwne tłumaczenie - myślę że właśnie albo fejkowe hajsy albo zwyczajna kradzież; zamiast jednego kuriera przyjedzie dwóch, jeden daje hajs a drugi niby zabiera przesyłkę jednocześnie zabierając inne rzeczy
albo to tylko pierwszy etap i budowanie zaufania, i jak ciotka wysle email to przyjdzie na niego uwielbiany przez wszystkich tajemniczy link ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@WatchYourBack: tradycyjne teksty klienta "ale jak to bank mi nie odda pieniędzy? Że co niby, sam udostępniłem hasło!? No potwierdzamy operacje, bo było do potwierdzenia w tej waszej głupiej aplikacji", więc teraz po prostu pomagam składać reklamacje, podkreślając, że oddanie pieniędzy jest wielce nieprawdopodobne. Na pouczenia odnośnie bezpieczeństwa słyszę "panie, to szybko tak się klika potwierdź" lub "nigdy nie czytam tego niebieskiego" (chodzi o adres strony, które są podejrzane już na
  • Odpowiedz