Wpis z mikrobloga

@GeDox: płyta główna niedostosowana do tej karty, pod jej ciężarem ci się wygnie i uszkodzi, zła obudowa, zły zasilacz jednym słowem szkoda karty graficznej wkładać w to wszystko, wszystko źle

jak cię stać na kartę graficzną za tyle pieniędzy to nie żałuj w zasilacz, obudowę i płytę główną, nie wsadzaj na micro atx takiej grafiki bo to uszkodzisz wszystko - procesor też zmień bo Socket 1150 to już muzeum
  • Odpowiedz
płyta główna niedostosowana do tej karty, pod jej ciężarem ci się wygnie i uszkodzi, zła obudowa, zły zasilacz jednym słowem szkoda karty graficznej wkładać w to wszystko, wszystko źle

jak cię stać na kartę graficzną za tyle pieniędzy to nie żałuj w zasilacz, obudowę i płytę główną, nie wsadzaj na micro atx takiej grafiki bo to uszkodzisz wszystko - procesor też zmień bo Socket 1150 to już muzeum


@mhrok87: zluzuj majty,
  • Odpowiedz
te kilka rzeczy to syf? U mnie jest syf


@dzek: Ja nie wiem jak można żyć w takim syfie, brud, kurz, śmierdzi, robactwo.
Jeszcze rozumiem jak ktoś ma 15 lat i wiek buntu, ale później to zawsze jest dramat. Niech zgadnę, sterta nieumytych garów w kuchni, kupa brudnych ciuchów przerzucana z miejsca na miejsce a ręczniki i pościel prane raz na pół roku? Miałem niestety kontakt z syfiarzami i wiem jak
Krs90 - > te kilka rzeczy to syf? U mnie jest syf

@dzek: Ja nie wiem jak można żyć...

źródło: comment_16606626206bw2dJzPKGx0u02L6DoxFY.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Krs90 to, że ktoś ma syf na biurku czy w mieszkaniu nie jest jednoznaczne z brakiem higieny osobistej xD Poza tym z perspektywy "syfiarza" jak to nazywasz, wolę żyć w burdelu niż przejmować się zostawionym na biurku brudnym talerzem. Łatwiej się żyje jak masz wywalone na takie bzdety i mówię to z perspektywy kobiety, która zawsze jest czysta, pachnąca i zadbana :)
  • Odpowiedz
@Krs90: nie trafiłeś z tą litanią

also "robactwo" bo mam parę papierów i elektroniki na wierzchu*? xD chyba przesadzasz, ale pewnie nagła potrzeba dowartościowania się zadziałała

  • Odpowiedz