Wpis z mikrobloga

@GeDox: ja jak składałem swój pc to zrobiłem giga research, każdy najdrobniejszy szczegół jak ilość wentylatorów, ich marka, żeby były ciche, wielkość obudowy, marka każdego podzespołu, wielkość chłodzenia CPU, możliwość rozbudowy w przyszłości biorąc zasilacz o 100w większy niż potrzebuję itp. a tutaj typ kupił na pałę i elo xD
  • Odpowiedz
wolę żyć w burdelu niż przejmować się zostawionym na biurku brudnym talerzem.


@agatka36: Jest chyba różnica między pozostawionym jednym talerzem na biurku a syfem jak na zdjęciu, ale jeśli nie widzisz tutaj różnicy to niestety już nic na to nie poradzę.
Syfiarze tak mają, jeden talerz czy dziesięć, co za różnica ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@GeDox: Masz pomalowany ten blat z płyty? Gdzieś czytałem, że jest toksyczna, choć nie mam pewności. Jeśli tak, to może zwykły lakier pomoże.
  • Odpowiedz
Masz pomalowany ten blat z płyty? Gdzieś czytałem, że jest toksyczna, choć nie mam pewności. Jeśli tak, to może zwykły lakier pomoże.


@nkardo: nie malowałem, ale mam zamiar oklejać. Mam już nawet wszystko, nawet pasek na wąską stronę i narożniki. Ale od roku brak chęci XD

syf to jeszcze pikuś, on jara przy kompie w tym pokoju i kipuje do puszek xD


@Dynamiczny_Rogal: praca bez papieroska to nie robota ;)
GeDox - > Masz pomalowany ten blat z płyty? Gdzieś czytałem, że jest toksyczna, choć ...

źródło: comment_1660724343FRBcMK4yrO4oUFhDtMvYLc.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz