Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Czachaaa: Ok, faktycznie teraz tak jest - chyba to zmienili, bo ja jestem prawie pewny, że zakładałem konto przelewem z Getina.
Konto za Zero w PKO BP jest całkiem za darmo, jeśli nie weźmiesz karty.
@Czachaaa: Musisz zrobić konto na obligacjeskarbowe.pl - jeśli masz dowód z warstwą elektroniczną to zrobisz to online, jeśli nie, zostaje wizyta w oddziale PKO. W trakcie tworzenia konta podajesz swój numer konta ING z którego będziesz zlecał przelewy na konto rejestrowe w celu zakupu obligacji. Nie musisz zakładać zwykłego konta w PKO żeby kupować obligacje, interesuje cię tylko rachunek rejestrowy, który zakładasz na obligacjeskarbowe.pl
@Czachaaa, nie jest konieczne posiadanie konta w PKO Banku Polskim, osobie chcącej nabyć obligacje zakładany jest tak zwany rachunek rejestrowy czyli rejestr, na którym zapisywane są stany posiadania obligacji skarbowych oraz operacje związane z tymi papierami wartościowymi i rozliczeniami finansowymi. Rachunek rejestrowy zakładany i prowadzony jest bezpłatnie i nie jest tożsamy z rachunkiem papierów wartościowych.
@EkspertPKO byłem w oddziale, kolejka 10osob jedno okienko czynne, kierowniczka stwierdziła ,żeby lepiej przyjść w inny dzień bo zablokuje ich całkowicie.
By kupić przez internet trzeba mieć najnowszy dowód z kodem QR(czas oczekiwania na dowód 30dni).
Porażka z tymi bankami,