Wpis z mikrobloga

@justkilling: > gratuluję, wspaniałe warunki bytowe dla dziecka

@justkilling: tak, bo 1,5 roczne dziecko potrzebuje 100m2. Wez sie rozpędz i jebnij w łeb.
Jakbys czytal dalej to bys wiedzial, ze w tym roku sie przeprowadzam do wlasnego mieszkania z ogrodem, wiec po #!$%@? tak malemu dziecku willa? Jestes kompletnie odklejony. Za duzo wykopu, za malo wychodzenia z piwnicy.
Zobacz jak inni żyją to sie zdziwisz.
  • Odpowiedz
@Mekeke2: no dokladnie, pretensje do rodzicow. nie mowie, ze maly metraz oznacza juz zle wychowanie dla dziecka, kwestia jak ludzie sie zachowuja. tez nigdy wczesniej nie widzialam zeby dziecko sie tak zachowywalo, a mam wsrod znajomych i rodziny wielu juz dzieciatych, w tym wielodzietnych.
  • Odpowiedz
@Ka4az: według wykopkowych Oski MOPS powinien byc wzywany do kazdego mieszkania w ktorym jest mniej przestrzeni niz 50m2/os ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Rodzice takie zbudowali na wsi, cale zycie tak mieszkają na garnuszku mamusi i wielce zdziwieni, ze w miescie nikt w takich apartamentach nie mieszka ( ͡° ͜ʖ ͡°). Patologia, nie?
  • Odpowiedz
@Mekeke2: A potem na starość rodzice sami w wielkim domu to się już w ogóle czuja samotni.

A dla nich to MOPS powinien być wzywany dla każdego rodzica, bo wiadomo że jak ma dziecko to: z przypadku, nie kicha go, pewnie go bije, ma go tylko bo 500+ xD
  • Odpowiedz
@Zgrywajac_twardziela:

Nigdy wcześniej tak nie robiliśmy z różową, ale jako że sąsiedzi na co drugim piętrze stawiają śmierdzące worki ze śmieciami, to i my zaczęliśmy. Jak z worka sadzi to leci na klatkę, skoro i tak na całej klatce śmierdzi to po co schodzić z workiem od razu, jak można wystawić na klatkę ¯_(ツ)_/¯

Zapomniałeś dodać, że w przeciwieństwie do sąsiadów wyrzucamy te śmieci możliwie jak najszybciej, zazwyczaj w tym samym
  • Odpowiedz
@szybki_zuk: po raz kolejny tlumacze - Maly berbeć level 1,5 nie potrzebuje nie wiadomo jakiej przestrzeni, a na jesieni przeprowadzam sie na swoje.
Wiec z jednej strony juz mam 'troche' wychowanego dzieciaka ktory coraz wiecej ogarnia i wie czego nie wolno i jest mniejsza szansa, ze bedzie testować "życie" na nowym domu. A testuje teraz na wynajmowanym i mniej mnie boli jak przejedzie kredką po starym stoliku niz gdy wszystko bedzie
  • Odpowiedz
@Mekeke2:

Po co mi większe teraz jak młody ma 1,5 roku, a jesienią się przeprowadzam do wlasnego mieszkania?

Nie napisałeś tego na początku to nie dziw się, że wszyscy wzięli Cię za patolę mieszkającą z dzieckiem na 33m2 ¯\(ツ)_/¯

Myslicie, ze kazdy mieszka w 100 metrowej chacie? Pochwalcie sie gdzie wy za dzieciaka mieszkaliscie.

Sam mieszkałem z rodzicami na kupie jako dzieciak i uważam, że jest to w pytę patologiczne
  • Odpowiedz
@Zgrywajac_twardziela:

Nie napisałeś tego na początku to nie dziw się, że wszyscy wzięli Cię za patolę mieszkającą z dzieckiem na 33m2 ¯_(ツ)_/¯


Ojojoj przepraszam. Powinienem napisac komentarz: "mieszkam, na 33m2 i sobie radzę ALE ZARAZ SIE PRZEPROWADZAM".
Bo wykopki jak stado baranów, nie odnosi sie do meritum, tylko czyta między wierszami i #!$%@? sie o kazdy szczegół. "Ukradli mi wczoraj rękawiczki" "ale jak to?!?! Po co rękawiczki latem?!?"
  • Odpowiedz
@Mekeke2:

Ojojoj przepraszam. Powinienem napisac komentarz: "mieszkam, na 33m2 i sobie radzę ALE ZARAZ SIE PRZEPROWADZAM". Bo wykopki jak stado baranów, nie odnosi sie do meritum, tylko czyta między wierszami i #!$%@? sie o kazdy szczegół. "Ukradli mi wczoraj rękawiczki" "ale jak to?!?! Po co rękawiczki latem?!?"

Istnieje różnica pomiędzy "piję po 2 litry wódki dziennie", a "piję po 2 litry wódki dziennie, ale dzisiaj zdecydowałem się że jadę na tearpię
  • Odpowiedz