Wpis z mikrobloga

Matko bosko wódkowa. Jaką wódkę na wesele?

Co nie czytam o jakiejkolwiek, to a to brzydka, a to zła, a to nie wypada na wesele, a to za tania, a to za droga, a to tamto i sramto.

Chyba muszę wybrać najbardziej plusowaną :P

Plusujcie w komentarzach i piszcie opinie ( ͡º ͜ʖ͡º)

#wodka #alkoholizm
  • 353
  • Odpowiedz
osobiście nie zdarzyło mi się trafić na gorszą partię


@Fenomenomen: Były duże afery z masowym podrabianiem wyborowej, była nawet w Makro, ale mam nadzieję, że sobie już z tym poradzili. Oprócz Strumbrasa z tej półki dobry jest Nemiroff (choć ten w pl wydaje mi się gorszy) czy Baczewski.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Richard_Bachman: tylko absolut każda z tych wymienionych podchodzi u mnie pod berbeluche. Z doświadczenia wiem, że najlepiej schodza domowe alkohole. Pierwsze co znika to cytrynowka, później idzie czysta której nikt w sumie nie chce pić.
  • Odpowiedz
@Shatter: a piepszysz kocopoły, widać że rzadko pijasz. Jak jest mega #!$%@? wodka to ludzie sami dowiozą. Może nie na weselu ale imprezie. Nikt gówna nie ruszy. Sam kiedyś aie przejechałe, bo nawet solenizant nie chciał pić swojej.
  • Odpowiedz
@Richard_Bachman: Na wesele kumpla robiliśmy ślepe testy. Bocian, Pan Tadeusz i coś jeszcze. Nie czuć różnicy. W/w + Ogiński to teraz klasyka na weselach. Jak weźmiesz, którąś z tych, to nikt nie będzie narzekał. Baczewski fajna opcja, ale tu wchodzimy w inną półkę cenową. A kac to jest po każdej wódce jak dużo wypijesz.
  • Odpowiedz