Wpis z mikrobloga

Nikt chyba jeszcze nie polecał Wratislavi. Ok 10 wesel z ta wodka zaliczylem i zawszy zawała rade. Do tego fajna butelka z korkiem i niezła cena. Minusem jest dostepnosc. Ale jak masz czas to sobie zorganizujesz.
@djtartini1 jak ktoś bierze wódkę z niepewnych źródeł a już nie daj Boże z Biedronki to ja się nie dziwię, że takie historie się zdarzają. Mi się udało zamrozić 40% Finlandie w swoim zamrażalniku, gdzie obok leżały wyroby 32% i tylko mocno zgęstniały. Od tego czasu alko z dyskontu nie ruszam. Jak brać większą ilość na wesele to tylko jakaś dobra sprawdzona lokalna hurtownia.
i osobiście nigdy nie usłyszałem negatywnej opinii na jej temat,


@Fenomenomen: Przecież wyborowa jest ochydna. Osobiście nie znam nikogo, komu by smakowała. Straszne gówno.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Richard_Bachman: Luksusowa. Ja nie przepadam za wódkami w ogóle, choć mocny alkohol w postaci whisky, brandy, rumu lubię. Smakowo, o ile tak można powiedzieć i w kwestii samopoczucia po spożyciu, Luksusowa była dla mnie i znajomych zawsze lepszym wyborem.
@hurin: wziąłem tego polskiego ziemniaka wyborowej i tak - przekonany jestem do smaku, nieprzekonany do etykiety niestety, o ile podstawowa jest okej to ta z naklejką "ZIEMNIAK POLSKA WÓDKA" troche zaburza odczucia estetyczne, trzebaby znaleźć patent jak to dobrze i szybko odkleić :D
@Richard_Bachman: Finlandia - spoko smakuje, elegancka, smukła butelka, ludzie ją w miarę znają i lubią
Stumbras - butelka z kłosem świetnie wygląda, wódka dobrze smakuje
obie nie są jakieś szczególnie drogie, aczkolwiek nie jest to najniższa półka cenowa
niezależnie od tego dorzuciłbym jakiś (nawet samoobsługowy) drink bar z jakimiś podstawowymi alkoholami - whisky, rum, tequila, jakieś likiery, napoje gazowane - cola, sprite, woda gazowana i dodatki do drinków - limonka, mięta,
@Richard_Bachman:
Wóda to wóda, kopać ma, a nie smakować.
Kolejni "krafterzy" się biorą do zabawy.
Ogińskie, bociany, ostoye cuda wianki.
Bierz normalną wyborową, albo stocka.
Po kilku kieliszkach i tak ludzie nie będą wiedzieli co leją.
Chociaż dla mnie od lat najlepszą opcją jest żubrówka biała i ta jej "słodycz".
No, ale na wesele szarpnij się o coś kilka złotych droższego.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Richard_Bachman: od siebie mogę polecić Sienkiewicza. Spotkałem ją pierwszy raz właśnie na weselu. Jest to najlepsza z tanich wódek jakich piłem w życiu. Butelka też bardzo przyjemna dla oka, sprawia wrażenie produktu premium. Polecam spróbować. U mnie dostępna tylko w makro albo może w jakiś innych dużych sklepach też idzie dostać. Bocian jest za tym daleko w tyle.
@Richard_Bachman: Jak planujesz coś oprócz wódki a trochę towarzystwa w waszym wieku będzie to kupuj Wyborową lub Pana Tadeusza dla starszej rodziny która i tak po etykiecie będzie oceniać. Wybierz to co tańsze.
Młodsi też wypiją a pewnie będą woleli wino, piwo czy inne wymysły od barmana bardziej niż czystą wódę.