Wpis z mikrobloga

Mini-recenzja produktów firmy Saltypot.
Testowano susz i olejek. Susz całkiem przyjemny chociaż w smaku da się wyczuć, że terpeny były do niego dodane, a nie wyrosły wraz z rośliną.
#hhc #hhco #wykopjointclub #narkotykizawszespoko Co do olejeku - efekty lepsze niż po Greenout'cie Strong czy Hempshot'cie. Ważne- mam na myśli dość duże dawki (6-10 kropel czyli 30-50mg HHC-O wg producenta). Mija dość długi czas nim da się poczuć pełnię efektów (2.5-3h na pusty żołądek). Tak jak inni mircy pisali bardziej psychiczne niż fizyczne i nie aż tak przytłaczające.
  • 14
@Suharoff: Który masz susz? Ja miałem Gorilla Glue i Gelato. Oba bardzo przyjemne i są sporo lepsze od konkurencji z Allegro (69zł za gram - nie pamiętam jaka to marka).

Ja mam kartridże i vape pena. Póki co nie z Saltypot (dopiero zamówię), a od Buhaaj. Profil Lemon haze jest naprawdę super. Zdecydowanie najtańsza opcja. Kosztuje sporo na pierwszy rzut oka, ale w praktyce takie 2 stówki starczą na jakieś 2
@Pioter1987: Kupiłem najtańszy zestaw kartridż plus bateria podpisany jako perpetua mango kush. Martwi mnie że po zaciągnięciu się czuję chemiczne drapanie na gardle. W tych wkładach od buhaaja też coś takiego wyczuwasz? Boję się że wciągam jakiś syf do płuc. Znajomi gdy się zassali jak do młodego cycka to dość chwilę bardzo ich dusiło.

Jeśli idzie o moc wkładu to nie mam zbytnio porównania do innych. Cztery małe zaciągnięcia troszkę mnie
@gupiujzewsi: Tak, też za pierwszym razem mnie zdusiło. Ale już kolejne inhalacje bez takich przygód.

Cokolwiek byś nie wciągał do płuc, nie będzie to w 100% obojętne dla nich. Waporyzacja suszu tak samo. Są badania, że z tych liquidow (mówię nie tylko o konopnych, ale też o e-papierosach) coś tam w płucach zostaje. I np. Jak po paleniu zioła, test wychodzi pozytywny przez np. 2 tygodnie, tak po liquidzie, THC jest
@Mokin12: oceniam bardzo dobrze, 5 buchów i więcej nie potrzeba mi, a faza jest bardziej pobudzająca, mam ochotę coś robić wtedy. Ja zamówiłem od buuhaaj i dostałem kod -10% także przy większych zakupach można troszkę zaoszczędzić.
@Blaka: @Mokin12: fajne... Takie delikatne. Nie ryje bani. Ale relaks super. Łapię zawiechy, ale na krótko. Muzyki bym posłuchał. Mogę też oglądać coś. Bardzo fajne. Jakby słabsze od Lemon haze od Buhaaj. Ale efekty ciekawsze. Inaczej jest. Fajne.
@kornel-lasinski: W tej chwili wkłady do penów mają na allegro: Perpetua, Buuhaaj i Saltypot. Wszystkie Ci wyskoczą po wpisaniu w allegro hhc.
Są jeszcze inne, ale nie próbowałem - wydawały mi się podejrzanie no-name.

Z tych trzech, miałem 4 wkłady. Saltypot OG Kush i Amnesia - OG zdecydowanie najdelikatniejszy. Amnesia ma najfajniejsze efekty.
Buuhaaj - Lemon haze - super i najmocniejszy, ale dusi i efekty raczej kanapowe.
Perpetua - też Amnesia.