Wpis z mikrobloga

Mijają włąsnie 2 miesiące odkąd jestem pełnoprawny #weganizm i w życiu nie czułem się lepiej, jedyne co suplementuję to b12 i cynk. Do tego ziołowe adaptogeny. Wyniki krwi w normie. Ktoś kto zjada zwłoki udręczonych zwierząt bo uważa, że jest to mu potrzebne do zachowania zdrowia to ignorant albo psychopata. Ktoś kto pożywia się cierpieniem sam będzie cierpiał. Amen.
  • 442
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@frow: a czy wiesz, że Jezus w nowym testamencie zmienił dużo zasad wywodzących się ze starego testamentu?

@Pioter_Polanski: bzdura

Nie sądźcie, że przyszedłem znieść Prawo albo Proroków. Nie przyszedłem znieść, ale wypełnić. Zaprawdę bowiem, powiadam wam: Dopóki niebo i ziemia nie przeminą, ani jedna jota nie zmieni się w Prawie, aż się wszystko spełni.
@Pioter_Polanski: Ale #!$%@? też przeszedłem na dietę ale ze względów zdrowotnych , dużo ziółek warzyw, olejów, jajek zero mleka i wyrobów mlecznych a z mięsa to zostało ptactwo kurczaki, indyki itd. Leci drugi tydzien i nie powiem czuje sie fajnie ale to nie powód by się zaraz wywyższać jaki to jesteś #!$%@? Pan:) No moze i jestes Pan ale jakiś niedowartościowany, zakompleksiony xDD
Mijają włąsnie 2 miesiące odkąd jestem pełnoprawny #weganizm i w życiu nie czułem się lepiej,


@Pioter_Polanski: Super ( ͡° ͜ʖ ͡°)

jedyne co suplementuję to b12 i cynk. Do tego ziołowe adaptogeny.


@Pioter_Polanski: zdrowo i zdrowo, tak trzymać!!!!!

Ktoś kto zjada zwłoki udręczonych zwierząt bo uważa, że jest to mu potrzebne do zachowania zdrowia to ignorant albo psychopata


@Pioter_Polanski: ( )

Ktoś kto
ewolucja to nie jest wyznacznik moralności i zachowania zdrowia.


@Pioter_Polanski: I już zaczynasz...

Jeśli chcesz wiedzieć to natura w drodze ewolucji przygotowała doskonały wegetariański mechanizm, który zmienia rośliny w przyswajalne proteiny z włączeniem tłuszczy - nazywa się krowa.

Co do zdrowia, to spójrz że przez tysiące lat przetrwaliśmy jako gatunek polując i zjadając mięso i zachowując zdrowie. Ba, nawet rozwijając cywilizację i przedłużając znacznie średni czas życia :)

Powiedz orce albo