Wpis z mikrobloga

Mam dla was wykopki złą wiadomość, większość pomocy (również militarnej) jest przechwytywana przez cwaniaków zaraz zza granicą ukraińska. Korupcja ma się dobrze, na front mała część tego trafia
#ukraina
  • 52
  • Odpowiedz
@JanDzbanPL: Patrząc na to jakie straty zadają ruskim tą małą częścią, to co to by było gdyby chociaż połowa dotarła na front.

Masz plusa bo rozśmieszyłeś mnie.

  • Odpowiedz
@JanDzbanPL: 54:50
Gosciu pieprzy glupoty o ruskach przybitych na slupy.
To byly zwykle kukly podwieszone na lince czy na czyms.
Nie bralbym tego podcastu na powaznie, widac ruska propaganda leje sie tam strumieniem z tego syfu.
  • Odpowiedz
@JanDzbanPL: Na szczęście dzięki przemytnikom wszystko potem wraca do Polski na czarny rynek, wczoraj po okazyjnej cenie kupiłem sobie miga29 i dwa t72 z zapasem amunicji, sprzedawca był nawet tak miły, że dorzucił karton ukraińskich fajek gratis.
  • Odpowiedz
@prawda_w_moskwie: u Przemka Górczyka w podcascie był Polak co walczy na Ukrainie i o tym mówił a dokładnie to, że ta pomoc która trafia na granice w większości jest rozkradana i na froncie tego nikt nie zobaczy. Mówił, że jak ktoś chce pomóc to żeby miał zaufanych ludzi którzy z tym sprzętem przyjadą dalej na wschód a nie tylko zostawią tuż za granicą ukraińską. Wiadomo, nikt nie #!$%@? Javelina ale taki
m.....t - @prawdawmoskwie: u Przemka Górczyka w podcascie był Polak co walczy na Ukra...
  • Odpowiedz