Wpis z mikrobloga

Krótkie podsumowanie wypadu na weekend do #ryga
Od razu mówię, że jeżeli mieszkacie w pobliżu Warszawy, to macie bardzo fajną możliwość taniego lotu. Przykładowo 21-22 października. Wylot (piątek) około 15:00, powrót następnego dnia (sobota) o 23, za około 79 złotych.

A w skrócie o Rydze:

✅ Za bilet do Rygi w dwie strony z Modlina na weekend zapłaciłem 49 złotych,
✅ Dojazd na lotnisko z Rygi do centrum kosztuje 1,15 euro i trwa jakieś 30 minut.
✅ Stare miasto jest naprawdę piękne. Zachowało się tutaj mnóstwo kamienic i moim pierwszym skojarzeniem były urocze budynki z Pragi. Jeśli lubicie architekturę, to zapraszam i polecam!
✅ Za nocleg w weekend zapłaciliśmy nieco ponad 200 złotych. Wybraliśmy tańszy hotel nieco dalej od centrum, ale z przystankiem tramwajowym pod nosem. Dojście pieszo do centrum zajęłoby nam jakieś 20 minut.
✅ Ceny na miejscu są nieco wyższe niż w Polsce, co mnie trochę zaskoczyło, ale to może wina tego, że po prostu ceny u nas są już i tak wysokie w porównaniu do zarobków. No i Euro do najtańszych nie należy.
✅ Na zwiedzanie Rygi 2 dni w zupełności wystarczą,
✅ Jeśli jesteś na diecie bezglutenowej to w burger kingu znajdziesz burgera #glutenfree.

Więcej możecie przeczytać tutaj Ryga na weekend
A jak chcecie żeby jeszcze ktoś mógł przeczytać to wrzuciłem też znalezisko o Rydze

#podroze #podrozujzwykopem #tanieloty #marnujeczas
Raziel92 - Krótkie podsumowanie wypadu na weekend do #Ryga
Od razu mówię, że jeżeli ...

źródło: comment_1660904541is7RbA7a5qq1v8p4m3hSel.jpg

Pobierz
  • 17
@BanPeople: pobyt na weekend jest na pewno w sam raz, udanego tripa!
@sked: Zdecydowanie inny klimat niż w centrum, ale i taki warto zobaczyć, chociaż bardzo dużo menelstwa tam było
@Docent_Jan_Mula: Ja zapłaciłem za nocleg 450 ale ponad 200 miałem w portfelu na bookingu, wiec powierzmy że za pół ceny jest :D