Wpis z mikrobloga

#bekazlewactwa #polska #4konserwy #neuropa
SMACZNEGO - Zgodnie z zaleceniami żywieniowymi WEF do diety powoli wprowadzane są owady jako sposób na walkę ze zmianami klimatu. Możecie się łudzić, że was to ominie. To za kilka lat będzie wszędzie.
Gwarantuję wam, że Polacy nie będą jedli takiego chleba, makaronu. Z miejsca 60% za wyjściem z UE. XD

https://en.wikipedia.org/wiki/Cricket_flour - mąka świerszczowa

Świerszcze sproszkowane stosowane są w przetworzonych produktach spożywczych, takich jak: makaron, chleb, ciasteczka, przekąski (frytki, nachosy), koktajle. Mąkę do krykieta można wykorzystać jako całkowity zamiennik mąki. Smak jest opisywany jako bardzo orzechowy, a potrawy zwykle przygotowywane z mąki pszennej mogą się inaczej gotować. Konsumpcja owadów zyskuje na popularności w Stanach Zjednoczonych, dlatego coraz więcej amerykańskich firm używa mąki do krykieta jako składnika.


Będziecie jeść robaki i będziecie szczęśliwi. XD
Pobierz Sarmataa - #bekazlewactwa #polska #4konserwy #neuropa 
SMACZNEGO - Zgodnie z zalecen...
źródło: comment_16609647734MrN1lareU4bhXO9KALvqk.jpg
  • 137
@Sarmataa: Jeżeli robak jest smaczny, to gdzie tutaj problem w zjedzeniu robaka? Obecnie smacznie #!$%@? krwawe, oślizgłe wnętrzności innych żywych istot, robak przy tym to żaden problem.

Jeżeli przyprawy czy składniki z przetworzonych owadów będą smaczne i nie szkodzące, to dlaczego nie?
@Sarmataa: na allegro można sobie zamówić. Ja kupiłem i generalnie polecam, jako smaczną przekąskę np. świerszcze z musztardą zamiast chipsów, albo to co pokazywałeś, czyli larwy z mącznika z chili, albo czosnkiem.
Zajebiste.
@Sarmataa: W Kanadzie to już sprzedają i kilka innych produktów ze zmielonymi robakami, mogę zrobić zdjęcie na żywo. Skłaniam się coraz bardziej do nie kupowania przetworzonego jedzenia tylko podstawowe składniki i gotowanie samemu
mięsko ale etycznie to mi tak średnio pasuje jego produkcja i brak wygodnego zamiennika powoduje że dalej je jem, także jeśli będą sprzedawać burgery z robaków to w nie wchodzę z uśmiechem na twarzy


@krabczy: ale wiesz, że robaki to też żywe istoty?