Wpis z mikrobloga

#bekazlewactwa #polska #4konserwy #neuropa
SMACZNEGO - Zgodnie z zaleceniami żywieniowymi WEF do diety powoli wprowadzane są owady jako sposób na walkę ze zmianami klimatu. Możecie się łudzić, że was to ominie. To za kilka lat będzie wszędzie.
Gwarantuję wam, że Polacy nie będą jedli takiego chleba, makaronu. Z miejsca 60% za wyjściem z UE. XD

https://en.wikipedia.org/wiki/Cricket_flour - mąka świerszczowa

Świerszcze sproszkowane stosowane są w przetworzonych produktach spożywczych, takich jak: makaron, chleb, ciasteczka, przekąski (frytki, nachosy), koktajle. Mąkę do krykieta można wykorzystać jako całkowity zamiennik mąki. Smak jest opisywany jako bardzo orzechowy, a potrawy zwykle przygotowywane z mąki pszennej mogą się inaczej gotować. Konsumpcja owadów zyskuje na popularności w Stanach Zjednoczonych, dlatego coraz więcej amerykańskich firm używa mąki do krykieta jako składnika.


Będziecie jeść robaki i będziecie szczęśliwi. XD
Sarmataa - #bekazlewactwa #polska #4konserwy #neuropa 
SMACZNEGO - Zgodnie z zalecen...

źródło: comment_16609647734MrN1lareU4bhXO9KALvqk.jpg

Pobierz
  • 137
  • Odpowiedz
@Sarmataa: Mnie też to bardzo odpowiada, takie chiperki z robali to bym już brał.

Lubię mięsko ale etycznie to mi tak średnio pasuje jego produkcja i brak wygodnego zamiennika powoduje że dalej je jem, także jeśli będą sprzedawać burgery z robaków to w nie wchodzę z uśmiechem na twarzy.
  • Odpowiedz
@Sarmataa: już teraz owady są stosowane jako dodatek np barwnik naturalny.

Osobiście wole owada w składzie niż kolejne przetworzone sztuczne gowno albo olej palmowy.
  • Odpowiedz
@Sarmataa: Ale o co chodzi? Jak komuś nie smakuje może nie jeść. Ja bym w takiej formie zjadł, nawet pewnie bym specjalnie nie czuł. Fun fact: już teraz #!$%@? owady w formie naturalnych barwników i „jesteś szczęśliwy” ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Sarmataa: hodowla tego "gówna" jest opłacalna i mniej szkodliwa dla klimatu? Za kilka lat wymyślą jakieś inne bo okaże się, że jednak robale nie są zdrowe albo nic nie wnoszą do ochrony środowiska m
  • Odpowiedz