Wpis z mikrobloga

Guru antysystemowców sprzed kilku lat twierdzi, że Ukraincy zabili Leppera?

Widze tu klasyczna zagrywke rosyjskiej propagandy - wypuszczać do przestrzeni dużą liczbe przeciwnych nawet teorii aby każdy oszołom znalazł coś dla siebie i był pewny tylko tego, że na pewno jest jakiś spisek. A wtedy ''spece'' od takich teorii mają fejm i pieniąszki.

#ukraina #sumlinski #neuropa
szurszur - Guru antysystemowców sprzed kilku lat twierdzi, że Ukraincy zabili Leppera...

źródło: comment_1660982742ijiJ4dWe8cEQ7vwq1slak6.jpg

Pobierz
  • 22
@szurszur: Ja wiem, że stereotypy i tak dalej, ale ja chyba muszę zacząć ufać instynktowi i oceniać szurów po mordzie, czy stylu wypowiedzi. No widzę takiego i od razu wiadomo, że normalnie nie będzie. Ostatnio tak miałem z Napierałą, że nie mogłem zmęczyć jednego filmiku i nie wiedziałem czemu. Potem wyszło
@mnik1: no ja pamiętam jak ogarnięci pisowcy (wiem, dzisiaj juz chyba takich nie ma, ale w 2012-2015 miałem takich w robocie) polecali mi książkę Sumlińskiego. Oj ale było śmiechu potem jak wyszedł plagiat, bo jedni robili fikołki na zasadzie, ze to nie znaczy, ze zmyślił wszystko, tylko sobie pomógł literacko xD A inni, ze no moze gdzieś nakłamał ale pis dobry.

W każdym razie ciekawe to były czasy, typ mógł do
@iAmTS: Poleciał na łatwą kasę - Sumliński już wcześniej miał problemy z, ekhm, pożyczaniem sobie cudzej pracy, jestem więc na sto procent przekonany że wyczuł pismo nosem, tę słynną książkę o Komorowskim wyczarował w maksymalnie dwa wieczory i pierwsze co zrobił po jej "napisaniu", to zadzwonił do któregoś z pisowskich macherów z ofertą, że on tutaj przypadkiem taką książkę ma i czy nasza wspaniała najprawdziwsza prawica nie chce się dorzucić, wiesz,