Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zawsze mnie zastanawiała jedna rzecz ile dorosłych osób (bo to proceder wstydliwy) tak naprawdę proponuje innym osobom nawet przypadkowym kobietom pieniądze za pokazanie piersi, za masaż takowych polizanie? Przecież żeby coś takiego powiedzieć trzeba mieć megaodwage podobna sytuacja przecież jest z tymi ogłoszeniami w necie, przecież z drugiej strony może nie być miła pani tylko mafia! To jest bardzo wstydliwy (ale szacuje że dosyć powszechny i niebezpieczny proceder) Ciekawa akcja przydarzyła się mojemu znajomemu kilkanaście lat temu (o ile to prawda) , gość chwali się że wtedy 40letnia matka jego znajomej poprosiła go o możliwość zrobienia loda ... Przecież takie rzeczy się nie zdarzają a jeśli już to w drugą stronę i megarzadko. W ogóle nie wyobrażam sobie takiej sytuacji by tak można było zrobić nawet jak spodobają mi się piersi jakiejś kobiety w źle dobranym staniku. Co spotkaliście się kiedyś z podobnymi sytuacjami. Otwieram temat tabu. #zalesie #przegryw #debata #ladnepiersi #mozliwosci

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #630069b5d17a8b2bcfb6c39b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę