Wpis z mikrobloga

ej mirki szukam pomocy, poznałem pewną mirabelkę z którą się spotkaliśmy 2 razy, 3 raz przełożyła spotkanie. Pisaliśmy ze sobą przez 2-3 tyg i różnie zaczynaliśmy raz ona raz ja ale widze że ten kontakt umiera i nie mam pojęcia co z tym zrobić. Tak wiem że jestem aspołeczną #!$%@?ą która potrzebuje pomocy w takich sprawach. Wymieniliśmy między sobą więcej wiadomości niż ja ze wszystkimi innymi razem wziętych przynajmniej przez ostatnie 2 lata, jest atomówka która wpadła do rowu mariańskiego i rozświetliła to całe #!$%@?, wypełniła całą pustkę i pokazała jak wygląda normalne życie. W końcu po 16 latach kogoś poznałem ale brak obycia wśród ludzi wychodzi i wiem że ten kontakt umrze. #!$%@? nie chcę wracać do tego co wcześniej było. Miałem złudną nadzieję że wejdziemy w ten mityczny #zwiazki ale to nie dla społecznego #!$%@?ńca.
#przegryw #samotnosc ##!$%@? #tfwnogf #podrywajzwykopem
  • 17
@wykopekprzegrywek: po pierwsze nie daj po sobie poznać że masz ją za 8 cud świata, ma się czuć jak twoja koleżanka a nie jak ktoś kogo szukałeś 16 lat i teraz będziesz nosić na rękach.

Jak już to ogarniesz to na twoim miejscu przestał do niej pisać na 2 dni żeby jej się trochę zaczęło palić pod nogami i wtedy napisał - a po krótkiej rozmowie zaproponował spotkanie. Jeśli to kiedykolwiek