Wpis z mikrobloga

ja jestem skilled worker i wszystko mam ogarnięte. Pracy będziemy szukać dla partnera. Ang na poziomie B2/C1. W Polsce zajmował się głównie udzielaniem kredytów dla firm / praca w bankowości, ale nie boi się zacząć od pracy w magazynie/na budowie, żeby to miało jakiś sens zarobkowy. Okolice Liverpool, Manchester
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@chilijeczkalily: niech partner zakłada linkedIn i wypełnia po ang (zróbcie to dobrze, dodając kursy, osiągnięcia i dobre opisy poprzednich prac + zaznaczając odpowiednie skillsy)
Linkedin powinien być ustawiony tak jak byście już byli w Manchesterze + ustawione że szuka pracy (więc rekruterzy sami będą mogli go znaleźć, mimo że jeszcze będzie w PL)

Zrobcie też CV na brytyjski rynek (jest inne od polskiego)

Jak ma doświadczenie w bankowości to bym tam
@Budo: When you cannot get a family visa
In some circumstances you cannot apply for, or switch to, a family visa.

Your family member has a work visa or student visa
You cannot apply for a family visa if your family member is in the UK temporarily on a work visa or student visa.

You can apply to stay with them as a dependant instead.
@chilijeczkalily O ile Twój partner nie chce pracować w pracach sezonowych przy zbieraniu owoców, nie rozwija swojej kariery w służbie zdrowia, to obecnie emigracja do Wielkiej Brytanii wymaga nie tylko znajomości języka, ale również dość sztywnych wymagań pracy tylko i wyłącznie w zawodzie wyszczególnionym przez dział imigracyjny, który to z kolei jest zarządzany przez Home Office (polski odpowiednik Ministerstwa Spraw Wewnętrznych). Przyjazd obywateli z krajów UE do Wielkiej Brytanii od 2021 w