Wpis z mikrobloga

Kurczę chyba zaraz zadzwonię do tego Home office ze się mylą i niech zabiorą mojemu partnerowi tę wizę bo każdy wykopek próbuje mi udowodnić ze mu się nie należy


@chilijeczkalily: Jak potrzebujesz porady, to zapytaj prawnika, zamiast narzekać, że nie podobają się odpowiedzi udzielane w oparciu o niepełne informacje.
  • Odpowiedz
@chilijeczkalily: no, ale to tylko gdy nie możesz zaaplikować o family visa. W każdym normalnym wypadku aplikujesz o family visa. Sprawdźcie to lepiej, żeby nie było niespodzianek.
Najłatwiej chyba byłoby mu zacząć od banku, skoro ma doświadczenie. W bankowości jest opcja progresji najczęściej i banki zazwyczaj potrzebują ludzi, więc nie powinno być problemu. Komunikacja tutaj może być kluczowa, zależnie od konkretnej roli.
Odradzam startowanie na budowie czy magazynie. Może na początek
  • Odpowiedz
@chilijeczkalily: nie wiem czy/jak doswiadczenie z PL sie przeklada na UK w bankowosciach (moja rozowa pracowala w banku w PL a do UK przyjechala znalesc nowe zajecie bo miala absolutnie dosc po pracy w banu w PL). Ale jak twojemu niebieskiemu nie przeszkadza to najlepiej prace zdalna dla jakiegos duzego banku np. do wyrabiania "mortgage in principle". Przez Covid nie robi sie juz tego w placowkach tylko przez telefon (w 3
  • Odpowiedz