Wpis z mikrobloga

Dwie dość ciekawe sprawy, pierwsza to miałem dziś LD, byłem w swoim pokoju i nagle uświadomiłem sobie że to sen, który zaczął się rozpadać, próbowałem krzyczeć większa ostrość, trzeć ręce ale i tak się zakończyło. Teraz tak sobie myślę czy na przykład taka #medytacja może sprawić że tak prędko się nie wybudzimy. Jeśli ktoś ma ten sam problem to polecam poćwiczyć właśnie relaksacje i koncentrację, chodzi o to żeby się zaczepić we śnie.

Druga sprawa narodziła się dzięki materiałowi Nexpo, dotyczy słynnej postaci znanej tylko jako "ten człowiek" (który moim zdaniem przypomina Kaczyńskiego). Oczywiście, okazało się to mistyfikacją ale ciekawi mnie, ile osób przez samo zobaczenie ulotki i zaangażowanie się w tą sprawę rzeczywiście zobaczyło tego pana we śnie, tylko przez to że się zaangażowało w tą sprawę.

#swiadomysen #swiadomesny #oneironautyka #swiadomesnienie #ld #luciddream #sen #sny #psychologia #rozwojosobisty #rozwojosobistyznormikami
Pobierz billuscher - Dwie dość ciekawe sprawy, pierwsza to miałem dziś LD, byłem w swoim poko...
źródło: comment_1661164268NfXPaLq6BJ9va62Lc7O4uS.jpg
  • 2