Wpis z mikrobloga

Mireczki, co mój kolega cebulak odwalił to nawet ja nie. Wracając z kilkudniowego pobytu w Bieszczadach wstąpiliśmy do znanego baru szybkiej obsługi McDonald's. Po wejściu stwierdziliśmy komisyjnie, że nie jesteśmy dostatecznie głodni, aby zamawiać duży zestaw z frytkami i piciem. Wybór padł na 2 cheesburgery, kosztujące w sumie 7zł. Wtedy kolega usłyszał od kogoś obok, że jak masz na telefonie aplikacje makdonaldowską i pokażesz babeczce przy kasie jakiś tam kupon na niej, to możesz te 2 cheesburgery kupić za 5zł xD. W związku w dużą liczbą januszy czekających na smieciowe żarcie w kolejce, wyciągnałem telefon włączyłem wifi ale nie działa to włączylem neta 3G, ale nawet google play się nie chciało się załadować te se dałem spokój. Już jesteśmy prawie przy stanowisku kasjerskim, sympatyczna pani kasjerka z czerwoną czapką z daszkiem bez tej części czapki co nie jest daszkiem pyta nas co zamawiamy, wtedy mój kolega do niej chwileczkę chwileczkę i wychodzi z kolejki z telefonem w łapie i staje obok xD. Ja zamawiam te 2 cheesburgery płace 7zł i biorę tacę, siadam przy stoliku i zaczynam jeść zlizywając kawałki żółtego sera które się przyczepiły to tej foli, podczas odpakowywania, bo tak zawsze robie najpierw. Patrze kolega siada bez niczego tylko z tym telefonem i mówi że już prawie udało mu się sciągnąć. Mówię mu, że wykosztowałby się te 2 zł więcej a nie opóźniał grupę, on że nie nie już ma sciągnietę i idzie kupić. Wraca pod kasę a tam janusze torują drogę i słyszę gromkie na pół budynku PAN TU NIE STAŁ xD. Z jednej strony skisłem z drugiej wiem, że będzie trzeba na niego czekać znowu, bo poszedł na koniec kolejki. W konću przychodzi z tymi cheesburgerami na tacy w jednej rece w drugiej (prawej) moneta dwuzłotowa która dumnie prezentuje mi i pokazuje ile to zaoszczędził. Myślę se super biznes #!$%@? xD No najlepsze to teraz. Dzisiaj jak przyszedłem do niego pożyczyć eurozłącze, bo matce telewizja cyfrowa naziemna nie działa xD pokazuje mi rachunek od operatora komórkowego, ja patrze i okazuję się że za to sciągniecie aplikacji, czyli 6,4MB transferu zapłacił 11,80zł, bo mu ojciec zmienił umowe miesiąc wcześniej bez jego wiedzy tłumacząc, że przecież "dużo nie dzwoni" na najniższy abomament i bez pakietu internetowego XD.

tl;dr:


#coolstory #humor #heheszki #januszebiznesu #cebulaki #cebula
  • 17