Wpis z mikrobloga

łatwiej na Wigry jeździć po krawężnikach

@zenon_z_chorzowa1: na wigraczu z kółkami 20 cali i obręczami z gównolitu i pewnie jeszcze hamulcem typu kontra sprawne poruszanie sie po krawężnikach to nie lada wyczyn ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Koronanona: ja na reksiu zjeżdżałem po schodach i jakoś nie płakałem że muszę mieć do tego fulla, specjalne buty i zbroję. Na Wigry 3 ludzie jeździli po szutrach, blotach i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 28
@Tokolegakolegi: @kinasato: @Siaa: @Tokolegakolegi: @Fenrirr: @LoneRider: @zGdyniMlodyG: @Bonnie_the_Cat: mnie to ciekawi na #!$%@? ta ścieżka czy DDR czy #!$%@? wie co to jest w tej formie. Jakby się nie dało zrobić szerszej jezdni, jebnąć białego paska i namalować rowerka. Zero krawężników, zero wymówek, zero #!$%@? kierowców. A tak to wszyscy #!$%@? a pedalarz dodatkowo w strachu, że jakiś zjeb/furiat go potrąci lub zahaczy przy
@korpoRator: jeżdżę na szosie i mnie takie ścieżki triggerują, ale jednocześnie wiem, że #!$%@? kierowców, bo sam siedzę też za kółkiem xD. u mnie w okolicy machnęli takie genialne ścieżki, gdzie wjeżdżasz i wyjeżdżasz z niej w takich meijscach, że bardzo łatwo o dzwona, ludzie wyjeżdżają od siebie z posesji i też bardzo łatwo z niej kogoś sprzątnąć, pełno piachu, syfu, podwyższenia, obniżenia, no ale trzeba po niej jechać

kolega pokazywał
@Bonnie_the_Cat: Ogólnie kiedyś jeździłem na rowerze dość dużo i szczerze mówiąc unikałem dróg rowerowych jak ognia. Nie znaczy, że jeździłem asfaltem wiecznie, ale zwykle po prostu jeździłem tam gdzie dróg takowych nie ma.

Na pytanie dlaczego, odpowiedź prosta: Większość tego szrotu jest zaniedbana albo pofalowana, albo zarośnięta, albo #!$%@? wie co, a do tego oczywiście większość dróg jest z kostki brukowej, więc jazda kolarką to już żenada, ale dla wszelakich mtb
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@korpoRator: jeżdżę na szosie i mnie takie ścieżki triggerują, ale jednocześnie wiem, że #!$%@? kierowców, bo sam siedzę też za kółkiem xD. u mnie w okolicy machnęli takie genialne ścieżki, gdzie wjeżdżasz i wyjeżdżasz z niej w takich meijscach, że bardzo łatwo o dzwona, ludzie wyjeżdżają od siebie z posesji i też bardzo łatwo z niej kogoś sprzątnąć, pełno piachu, syfu, podwyższenia, obniżenia, no ale trzeba po niej jechać


kolega pokazywał