Wpis z mikrobloga

@Grooveer:

ja nie mogę być trolem bo mam zablokowane tagi #wojna i #ukraina, a wg waszej narracji ktoś przeciwny preparatom na covida MUSI być opłacanych ruskim trolem i MUSI również szkalować ukrainę
natomiast po twojej aktywności na tagach #wojna, #ukraina i #koronawiurus doskonale widać, jakie pieniądze przytulasz, sieroto życiowa
  • Odpowiedz
@Grooveer: Tobie tłumaczyć a ten swoje.

Opie niech sobie będzie to szczepienie ale NIECH będzie skuteczne i nie powodujące rekordowych NOP ( w tym zgony )

Szczepienie na Polio powstawało wiele lat, ale szczepienie jest tak bezpieczne i skuteczne że wyeliminowało chorobę.
A szczepienia covid jedynie co robią to zwiększają zyski firm farmaceutycznych i tysięcy osobom z tym związanym.

Kiedy się obudzisz z letargu. Wyłącz TV włącz myślenie.

PS. Byłem na
  • Odpowiedz
świat nie kręci się tylko wokół Ciebie i Twojej rodziny.


@Grooveer: To nie chodzi o to, a o wielką ściemę, gdzie covid to taka odmiana grypy, a nie śmiertelna choroba.
  • Odpowiedz
  • 0
@Miosiek "szczepienia covid jedynie co robią to zwiększają zyski firm farmaceutycznych i tysięcy osobom z tym związanym."

Dlaczego kłamiesz?

@nophp ile musi wynosić procent śmiertelności danej choroby zakaźnej byś uznał ją za śmiertelną ekspercie?
  • Odpowiedz
Dlaczego kłamiesz?


@Grooveer: A co ludzie się na tym nie wzbogacili ? dawałem linka ile nasz rząd wydał na promocję szczepień 1 mld zł !!! - ta kasa mogła pójść na inne rzeczy potrzebne a nie reklamowanie w TV.

A jak tam respiratory ? a jak tam maseczki bez certów ? Gdzie kasa z tego

Strasznie zaślepiony jesteś. Podpytaj maniaca777 czy szczepienie uchroniło go przed szpitalem i ciężkim przebiegiem
  • Odpowiedz
@nophp: interesuje jeszcze osoby chore psychicznie, które z jakiegoś powodu pomimo wszelkich przesłanek dalej chcą wierzyć w straszna pandemię dziesiątkująca ludzkosc
  • Odpowiedz
Oby karma do was nie wróciła


@Grooveer: karma zawsze wraca

do opłaconych szczepionkowych naganiaczy straszących ludzi covidem też wróci, wcześniej czy później ale wróci.

ps. panika związana z covidem zabiła w PL więcej ludzi niż sam covid... kiepsko mieć to na sumieniu oj kiepsko.
  • Odpowiedz
  • 0
@Adam_Prosty dlatego gdyby było odpowiednie zarządzanie służbą zdrowia w Polsce w czasie pandemii jak w Niemczech to by było mniej zgonów covidowych i nadmiarowych. A u nas są tacy mądrzy jak ty co olewają covida i szczepienia a później tragedia.
  • Odpowiedz
A u nas są tacy mądrzy jak ty co olewają covida i szczepienia a później tragedia.


@Grooveer: Jak przez 2,5 roku nie chorowali mimo olewania i braków szczepień - to co są mądrzy czy głupi ?

Są mądrzy bo nie dali się propagandzie i zastraszeniu przez TV. Widzisz chłopie wirusów masz dziesiątki wkoło siebie i nagle się boisz jednego bo pan w TV ciebie zastraszył. Tzn że jesteś słaby psychicznie i
  • Odpowiedz