Wpis z mikrobloga

Trolle celowo zakopują znalezisko z tragedią covidową kłamliwie zaznaczając, że informacja rzekomo nieprawdziwa nie przedstawiając na to żadnych dowodów. A dla innych spamem jest gdy się nagłaśnia, że kogoś spotkała tragedia w wyniku Covid. Żenada. Oby karma do was nie wróciła, bo będziecie płakać.
#koronawirus #covid19
Grooveer - Trolle celowo zakopują znalezisko z tragedią covidową kłamliwie zaznaczają...

źródło: comment_1661414289aFucvc0rxrJXcYTMKwuRTx.jpg

Pobierz
  • 84
@Grooveer: Temat już tam prze****any że szkoda wgl się wypowiadać na ten temat. Usuń konto, załatw sobie bilet na podziemną izolatkę i poczujesz się bezpieczny. Czas skończyć tą paranoje. Wiesz ile osób przez ten cały cyrk nie usłyszało diagnoz onkologicznych, wieńcowych? Wiesz ilu ludzi przez to zmarło / umrze bo nie dostało w pore odpowiedniego leczenia? Was Paranoików naprawdę trzeba banować bo stwarzacie zagrożenie dla siebie i dla otoczenia.
@QUESMO rząd PiS źle zarządzał służbą zdrowia. W Niemczech nie było tylu nadmiarowych zgonów w przeliczeniu na milion mieszkańców w czasie pandemii co w Polsce.
@Grooveer: zgadzam się, ale nie do końca. WSZYSTKIE rządy przez ostatnie 30 lat "wolności" nie dbały pod żadnym względem o służbę zdrowia. Wklejali wszystkim COVID (wiem po sytuacji rodzinnej) bo dostawali za to dodatki DZIENNE za opieke nad taką osobą. COVID w przypadku zdrowych organizmów bez totalnych patologii zdrowotnych jest groźny troszkę bardziej niż grypa i nic wiecej. Trzeba przechorować i żyć dalej. Przestań panikować i zacznij człowieku normalnie żyć, rozwijać
@QUESMO nie chodzi mi o to jak wygląda służba zdrowia obecnie przez wszystkie rządy tylko konkretnie jak była konkretnie zarządzana w czasie pandemii jakie decyzję podjął minister MZ w porozumieniu z premierem. Chorych na covid prawdziwych mieli tyle, że nie musieli niczego fałszować by otrzymać dodatek covidowy. Sprawdź ile milionów ludzi w Polsce jest z różnymi chorobami współistniejącymi.
@Grooveer: dlaczego wiec w statystykach oficjalnych licząc od minimum statystycznego tj. 50% wyszczepienia to osoby zaszczepione stanowią wiekszość w zachorowalności oraz nie odstają w zgonach? dlaczego tuż po szczepieniu dzieci usuneli taką rubrykę w raportach po kilku głośnych sytuacjach gdzie dzieci umierały po 2-5 dni po podaniu cudownego eliksiru? Dlaczego COVID miał urlop w sezonie w którym najłatwiej łapie się różnego rodzaju wirusy (wiosna tego roku), podczas gdy rok wcześniej mieliśmy
@velmar: też tak myślałem na początku (bo to wrecz już nierozsądne pieprzyć takie głupoty), ale mimo wszystko ktoś przeglądając mikro może na to się natknie i ukazanie argumentów, które po 2 latach #!$%@? są już niepodważalne, może mu to pomoże wyjść z tej całej paniki.
@Grooveer: świetny autorytet gościa, który dostał pieniądze za reklamowanie szczepień :) Lubiłem go oglądać, ale jak tylko zobaczyłem materiał promujący, wrecz zmuszający ludzi do przyjęcia nieprzebadanego preparatu medycznego straciłem do niego jakikolwiek szacunek. Myślę, że właśnie w tym momencie pole na dyskusję się skończyło, gdyż nie masz nawet jednego argumentu, którego nie da się podważyć. Dalsza dyskusja jest nieowocna i szkoda na nią czasu. Trwaj w zdrowiu "towarzyszu".( ͡° ͜