Wpis z mikrobloga

@Grooveer: a 3/4 idzie w oponkę na brzuszek :D

żebyś zrzucił trochę kg musisz więcej spalać niż zjadasz :D a ty chłopie więcej zjadasz niż spalasz :D - normalnie jak maniac777 - szczepionka i gryz kiełbasy - łaaa ratunku bo szpital mnie czeka :D

Ale ta telewizja zryła mózgi ludziom :D
  • Odpowiedz
  • 0
@Miosiek mam dobrą szybką przemianę materii, bo nie jestem gruby mimo, że już żyję tak kilka lat. Dodatkowo soki warzywne też coś pomagają w tej kwestii.
  • Odpowiedz
  • 0
@Miosiek z tego co pisałeś to on je kiełbasę a ja nie lubię kiełbasy, parówek i innego tłustego mięsa tylko chude nieprzetworzone mięso. A po drugie jak go ostatnio zawołałem w podobnej dyskusji to nie odpisał nawet.
  • Odpowiedz
@Grooveer: Może znowu szpital :D mimo 3 czy tam 4 szczepień - jest nowa fala więc on jako pierwszy ląduje w każdej fali w szpitalu :D

Tak serio serio obaj macie bzika na punkcie super szczepionki, mimo że mu nic nie pomogła - nadal ufa nauce i ląduje w szpitalu z powodu katarku bezobjawowego. :D
  • Odpowiedz
  • 0
@Miosiek nawet śmiechłem xD Wy szury potraficie czasami poprawić humor człowiekowi. W szpitalu musiałby być nieprzytomny, bo tak to dałby raczej radę trzymać smartfon i coś odpisać.
  • Odpowiedz
@Grooveer: może nie żyje :D szczepionka go nie uratowała.

Trzymaj się opie - lecę na rower przede mną 50 km :). Zbyt piękna pogodą żeby tracić czas przed monitorem. Trzeba spalić obiadek ( cały a nie 1/4 )
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@QUESMO: co gorsza przez takich covidiotow grozi nam widmo 3 wojny światowej, bo zburzyli status quo. Przez ich panikę zerwano łańcuchy dostaw i zniszczono gospodarkę, a żeby uniknąć za to odpowiedzialności, wielkie mocarstwa mogą zdecydować się na wojnę.
  • Odpowiedz
@Grooveer: bo to jest spam. Śmiertelność na covid jest tak niska, że mógłbyś również wrzucać codziennie informacje o ofiarach wypadków. Z obowiązkową narracją jak to samochody są niebezpieczne i pasażerka straciła tylko nogę, a kierowca i pasażer "nie mieli tyle szczęścia" i zmarli na miejscu.

No tak, wiemy. Transport drogowy/covid ma pewien ułamek procenta przypadków śmiertelnych, na który się godzimy, nikogo to już nie przeraża, przestańcie o tym gadać codziennie. Nic
  • Odpowiedz
  • 0
@LifeReboot artykuł dodałem jako znalezisko dla przestrogi, że to wcale tak nie jest, że Covid dla każdego to będzie jak lekka choroba. W wypadkach drogowych w całym 2021r. w Polsce zginęło ok. 2,2 tys. ludzi a eksperci szacują, że tylko tej jesieni umrze na covid kilka razy więcej ludzi w Polsce.
  • Odpowiedz
@Grooveer:

Covid to ci ewidentnie przeszkadza w ruszeniu 4 liter do normalnej pracy.
Przez niego (albo dzięki niemu) spamujesz tym tematem na pełen etat. Albo jesteś dzieciakiem na utrzymaniu rodziców albo opłacanymi trolem.
Każde z dwojga czyni z ciebie niezłego głąba, co potwierdzasz gdy tylko coś napiszesz.

Dowiedziałeś się juz, dlaczego putin opłaca też "antyszczepów" w rosji?
  • Odpowiedz