Wpis z mikrobloga

Lubisz LEGO i kupiłeś bardzo ciekawy zestaw dla bratanka? Myślisz, że bratanek ucieszy się z prezentu? Otóż nie tym razem.

Madka p0lka wyczuła hajs i chciała sprzedać taki zestaw, żeby wydać prawdopodobnie na jakieś używki. Radość z układania klocków lego, radość z posiadania takiego zestawu, prezent od wujka? A po co to komu! Lepiej sprzedać zestaw, co się będzie dzieciak zajmował takimi "głupotami".


#logikarozowychpaskow #madka #p0lka #byloaledobre
tbhilt - Lubisz LEGO i kupiłeś bardzo ciekawy zestaw dla bratanka? Myślisz, że bratan...

źródło: comment_1661449116VXMFk4x38s3QZ1LCuzBnmj.jpg

Pobierz
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tbhilt: No tak, bo według wykopka jak ktoś dostanie lego to już musi się nim bawić i nic innego paza nie istnieje i istnieć nie może. A jak dzieciak zainteresowany jest astronomią a nie mechanika? To co?
@tbhilt: trochę mnie zadziwiłeś, nigdy nie myślałem, że takie coś może tak głęboko w pamięć zapaść.
Po głębszym zastanowieniu dodam, to było straszne k#restwo, druga sprawa ciekawe jaka jest prawda( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ballabird: Ja to taki nabuzowany wtedy byłem xD Pamiętam nawet jak szukałem na fb tego jej wujka ale niestety nie znalazłem :(
@Zodiak: Niektóre kwestie zapadają mi w pamięć. Moja ulubiona afera to i tak z willą Karpatia. Chociaż afera z Xandrą czy Wolfkida też są na swój sposób ciekawe.
Masz rację - cholera wie jaka była prawda ale po prostu mi byłoby mega przykro, gdyby dzieci, którym daję prezenty