Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Golę całe ciało ze względów higienicznych i uważam to za coś normalnego. Spotykam się od niedawna z dziewczyną i gdy pierwszy raz zobaczyła, to była zdziwiona i powiedziała, że nie powinienem. Stąd pytanie do #rozowepaski - czy uważacie, że mężczyźni nie powinni czegoś takiego robić?

#pytanie #niebieskiepaski #higiena #zwiazki

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #630865d48311a165a9389907
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 85
  • Odpowiedz
@Zgrywajac_twardziela: No tak szczerze, to ja trochę nie mam czasu... Golę cały łeb i żeby skóra była jak u gada to trzeba trochę nad tym posiedzieć, dlatego ograniczyłem do jednego golenia na tydzień, choć wolałbym dwa. Pachy i jaja. No i to po prostu mi zajmuje za dużo czasu. Już widzę ile by mi doszło czasu jakbym dorzucił jeszcze dupę, której #!$%@? nie widzę, a jest dość ukrwiona i trochę się
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: Na zero nie chciał bym się golic wszędzie. Jaja i pachy na gładko, ale klata czy powyżej jaj to skrócić maszynka tylko. Jak goliłem klatę na zero to mnie #!$%@? włosy odrastające bo przez t-shirt się przebijały XD a okolice kutanga jak na zero ogoliłem to dziwnie wyglądało szczególnie w zestawieniu z dywanem na klacie( )
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: mi kiedys laska powiedziala, ze chcialaby mnie zobaczyc calego ogolonego. no to ja jak piesek, zem sie wszedzie ogolil. potem powiedziala, ze zartowala i nabijala sie ze mnie. miala szczescie, ze super loda robila. ignoruj to co mowia kobiety, tylko udawaj ze sluchasz.
  • Odpowiedz
  • 5
@AnonimoweMirkoWyznania jeszcze jedno pytanie, co to znaczy

ze względów higienicznych


?

Łeb też golisz? Odbyt też golisz ze względów higienicznych? Od kiedy włosy na ciele są niehigieniczne!? Wymuskane pędzelki, którym ktoś wmówił wiele bzdur. Ale widzę, że też nie jesteś za bardzo pewny siebie skoro piszesz z "anonimowych". No chyba, że troll, to wtedy masz mnie

XD
  • Odpowiedz