Wpis z mikrobloga

Lubie se czasem wejść na ogłoszenia, żeby poprawić sobie humor jak ludzie się przeinwestowali, stawiając okna od ziemi do kosmosu. A ja sobie mądrutki siedzę cieplutko bez kredytu (ale też nie było mnie stać, bo nie jestem wystarczająco mądry żeby tyle zarabiać) i patrze jak ludzie mają katastrofy życiowe i sprzedają swoje marzenia. A jeszcze lepsze jest to, że sprzedający jeszcze nie przewartościował i nie wie, że nikt mu tego nie kupi za 1.5 mln i pewnie dalej płaci te raty i się oszukuje że nie będzie milion w plecy xd

Być może przeszacowałem liczby ale kij z tym xd, a wgl mój były szef-ch*j także sprzedaje firme na olx-ie co jest wgl już wspaniałe.

#budownictwo #nieruchomosci #kredyciarze
wwkbt - Lubie se czasem wejść na ogłoszenia, żeby poprawić sobie humor jak ludzie się...

źródło: comment_1661623395H3OENnxiHy8v9SqvbeZrFu.jpg

Pobierz
  • 107
@monkiusz: To bardziej chodzi o fakt, że wszyscy wkoło się kredytowali po zęby i wmawiali mi, że jestem idiotą, bo ścibolę jak żyd bez wolnego i oszczędzam na firmę. A teraz to ja mam luz i firmę stabilną i szczerze w dupie mam co będzie.

@Wybredny_Marian tak, mam trochę ból dupy jak widzę ludzi, którym się powiodło. Byłem zbyt tępy, żeby skończyć dobre studia i do wszystkiego muszę dochodzić pracując fizycznie
@uriel_ck:

serio cieszysz się z tego, że komuś nie wyszło? Zgaduje w ciemno, że jesteś wyznawcą PiSu ¯\(ツ)/¯

Abo tylko Pisowcy się cieszą z tak przyjemnych doznań?
@herbatananoc:

nie będę się budować, ale myślałam, że szutrowa to absolutne minimum


Tam rośnie las sosnowy wkoło, piach i kurz to jedyne co tam jest. Z drugiej strony ciekawe jak takie podłoże będzie rzutować na konstrukcje domu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@monkiusz: To bardziej chodzi o fakt, że wszyscy wkoło się kredytowali po zęby i wmawiali mi, że jestem idiotą, bo ścibolę jak żyd bez wolnego i oszczędzam na firmę. A teraz to ja mam luz i firmę stabilną i szczerze w dupie mam co będzie.


@Wybredny_Marian tak, mam trochę ból dupy jak widzę ludzi, którym się powiodło. Byłem zbyt tępy, żeby skończyć dobre studia i do wszystkiego muszę dochodzić pracując fizycznie
@wwkbt: no w sumie mi ich szkoda trochę. Chcieli mieć ładny duży dom ale niestety - wielki dom stawia się jak ma się pieniądze. Takie domy z wielkimi oknami pod sufit się nie sprawdzają w Polsce bo ucieka przez nie dużo ciepła
Nic tak nie cieszy Polaka jak to że sąsiadowi nie wyszło jeszcze bardziej. Jak raki w garnku ściągające się nawzajem w dół. Ale guess what - część z nich się odbije i wyjdzie z dołka, a ktoś zawistny będzie dalej na ogół własne gówno spod siebie żarł.


@monkiusz: Z jednej strony pelna zgoda, z drugiej zaś strony na takich ludzi składali sie wszyscy, w tym miliony malutczkich co ledwo wiążą koniec