Wpis z mikrobloga

Lubie se czasem wejść na ogłoszenia, żeby poprawić sobie humor jak ludzie się przeinwestowali, stawiając okna od ziemi do kosmosu. A ja sobie mądrutki siedzę cieplutko bez kredytu (ale też nie było mnie stać, bo nie jestem wystarczająco mądry żeby tyle zarabiać) i patrze jak ludzie mają katastrofy życiowe i sprzedają swoje marzenia. A jeszcze lepsze jest to, że sprzedający jeszcze nie przewartościował i nie wie, że nikt mu tego nie kupi za 1.5 mln i pewnie dalej płaci te raty i się oszukuje że nie będzie milion w plecy xd

Być może przeszacowałem liczby ale kij z tym xd, a wgl mój były szef-ch*j także sprzedaje firme na olx-ie co jest wgl już wspaniałe.

#budownictwo #nieruchomosci #kredyciarze
Pobierz wwkbt - Lubie se czasem wejść na ogłoszenia, żeby poprawić sobie humor jak ludzie się...
źródło: comment_1661623395H3OENnxiHy8v9SqvbeZrFu.jpg
  • 107
@loczyn: Może niech nikt za drugiego nie płaci i wtedy będzie sprawiedliwie, ale też nie ma co zacieszać, że komuś się powinęła noga, o tym pisałem. Sam jestem w podobnej sytuacji co OP - ale bym tak jej nie opisał jak on w swoim pierwszym wpisie (później rozwinął dopiero).
@wwkbt: Śmiać to można się jedynie z Ciebie, zapewne nigdy w życiu nie osiągnąłeś żadnego sukcesu, a co bardziej pewne - żadnego nigdy nie osiągniesz. Nie rozmnażaj się.
@monkiusz: Mielismy taka polityke monetarna. Skandalicznie niska rezerwa cząstkowa, zerowe stopy przy gigantycznych obciążeniach zwykłej pracy.
Panstwo premiowało ludzi żyjących ponad stan, a tych ciezko pracujących, oszczędzających - kopano.
Panstwo premiowało ludzi żyjących ponad stan, a tych ciezko pracujących, oszczędzających - kopano.


@loczyn: to.

A teraz tacy się ślizgają od pomocy do pomocy. Już raz była zrzuta na kredyty, teraz będzie druga. Zrzuta na wungiel? Czemu nie. Bony turystyczne? Czemu nie. ZRZUTY #!$%@? NA DOBRA KONSUMPCYJNE XD

A taki robak jak ja, jedyne co może to zapłacić podatek dochodowy na mikrorachunku do 20-ego i wziąc inwestycyjny na maszyny ze stopą
@wwkbt: jest jeden aspekt, który ma duże znaczenie dla sprzedającego, a którego nie widać w cenie działki, włożonych materiałów, okien itd.
Ile czasu i pieniędzy trzeba włożyć, zanim w ogóle wbijesz pierwszą łopatę pod budowę. Przejścia z projektantami, urzędami, geodetami, geologami to jest dramat. Spokojnie ponad rok bujania się między tymi instytucjami, brania urlopu, bo przecież urząd przyjmuje od 7:30 do 15:00 więc ani przed pracą ani po za bardzo się
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wwkbt: niektórzy budowali się lata wcześniej i już mają hipoteki na końcu spłaty. Te dramaty to z ostatnich 2ch lat najwyżej. Nie ma co się cieszyć bo wszyscy dostaniemy po dupie. Zarówno ci z kredytami jak i wynajmujący. U mnie w promieniu 1 kilometra jest około 20 takich domków 140m2 każdy będzie dopiero wykończony i poniżej miliona nie ma szans. Ceny materiałów budowlanych dalej w kosmosie. Tanio już było.
Przejścia z projektantami, urzędami, geodetami, geologami to jest dramat. Spokojnie ponad rok bujania się między tymi instytucjami, brania urlopu, bo przecież urząd przyjmuje od 7:30 do 15:00 więc ani przed pracą ani po za bardzo się nie da tam jechać stać w kolejce.


@znikam5: Jak masz projekt indywidualny standardem jest że projektant załatwia wszystkie papiery. Do projektu z katalogu zresztą też musisz wziąć projektanta żeby zrobił adaptację i też możesz się
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szynszyla2018: na stronie z działkami, ceny oscylują średnio w granicy 300tys. Są tańsze. Jedna jest droższa, ale to też nieporozumienie patrząc na ceny innych. Także za sam dom by wychodziło z 1,2 miliona