Wpis z mikrobloga

@xionze: Ja w przeciwieństwie do ciebie nie zgrywać znawcy.
A po drugie to dyskutowałem o cenach PiS przemysłowych w sklepach, a nie w smakach itd.
Wiec swoje chamskie i docinki zostaw dla siebie czy tak swojej mamy itd ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dzieciaku, namyslowa piłem jak jeszcze nie był popularny ani modny. To co dziś nazywa się namyslowem nie jest tym czym było z 8 lat temu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@iquiet: nie wiem co to znaczy pół darmo. Pracujesz i wyceniasz na ileś swoją pracę. Pieniądz to tylko czynnik pośredni. Liczy się ile możesz kupić dóbr za swój czas poświęcony pracy. Czas poświęciłeś, pieniądze zarobiłeś. Potem za ileś czasu okazuje się, że już możesz o wiele mniej dóbr kupić za te same pieniądze, które wtedy zarobiłeś. De facto zostałeś w tym sposób obrabowany ze części swojego czasu życia. To jest ogromna
  • Odpowiedz
@szpongiel: Ja to widzę tak, że 4 lata temu chleb był za 1.6zł chyba o ile się nie mylę i zarabiałem 2200 brutto czy jakoś tak. Teraz chleb jest po 3zł a ja mam 4500 na umowie. Także ja tego nie odczułem aż tak chyba i dlatego dla mnie to obojętne
  • Odpowiedz
i tak sprzedają te usługi ze stratą (bo chyba nie myślisz, że abonament 25 zł pokrywa takie zużycie zasobów sieciowych?)


@Antorus: to jaki sens jest w tym działaniu. Po co sprzedają usługi ze stratą i dokładają do interesu?
  • Odpowiedz
@UwagaWykopy: dobra ocena ze strony klientów oraz ich zwiększająca się liczba podnosi wartość akcji na giełdzie oraz przyciąga dużych klientów biznesowych, którzy generują realny zysk.

W 2017 roku była akcja, z której operatorzy musieli się wycofać, bo wysokość ponoszonych strat była już ekstremalna. Mianowicie chodzi o roaming za darmo w całej UE. Okazało się, że mamy bardzo dużo ludzi, którzy mają polskie numery telefonów ale siedzą za granicą na stałe od
  • Odpowiedz