Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Siemanko,

od dwóch miesiacy nie piję w ogóle alkoholu. Nie wiem czy jestem alkoholikiem, ale dotychczas praktycznie co piątek i sobotę wlewałem w siebie sporo whisky lub wódy, ale nigdy w tygodniu i nigdy nie zawaliłem obowiązków po chlaniu. Po prostu co weekend picie, czasem lekko, czasem do odcinki. Z testów na necie wyszło mi, że piję ryzykownie. Tak czy inaczej postanowiłem z tym skończyć i póki co bardzo dobrze mi z tym. Tyle tytułem wstępu, a teraz do sedna.
Odkąd nie piję, zacząłem biegać i chodzić na siłkę. Bieganie bardzo lubię, z kolei na siłkę chodzę z przymusu, żeby nie tracić za bardzo mięśni. W niedzielę, po ostatnim sobotnim zachlaniu waga pokazała 115 kg przy wzroście 188 cm. Obecnie ważę 109,5 kg. Moim celem jest zejście w tym roku poniżej 100 kg i przebiegnięcie 10 km. Jeżeli chodzi o dietę to odstawiłem słodycze, chipsy i ff, które wcześniej wpierdzielalem bez opamiętania, ale nie liczę kalorii. Aktualnie biegam poniedziałek/środa/piątek, wtorek i czwartek chodzę na siłkę, a w weekend odpoczywam. Chciałbym jednak zwiększyć wysiłek, żeby waga szybciej leciała. Zależy mi też na sylwetce. Jestem ulany, ale kiedyś uprawiałem trochę sportu i ogólnie to mam taką zbitą sylwetkę. Nie że sam bęben, tylko klatę mam w sumie większą, grube uda itp. Czy aby schudnąć, ale budować przy tym fajną sylwetkę lepiej dołożyć jeden dzień biegania czy jeden dzień siłki i wówczas 3 dni biegania, 3 dni siłki i niedziela wolna? Mam 31 lat. Docelowo chciałbym ważyć koło 85 kg, ale w tym roku na spokojnie zejść poniżej stówki. Przez te dwa miesiące i tak moje życie bardzo się zmieniło i aż jestem w szoku, że dalej trenuję, bo dotychczas miałem niesamowicie słomiany zapał i zmiana mojego życia kończyła się po max 3 dniach :P

#alkoholizm #silka #silownia #odchudzanie #bieganie

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #630b35f8e1ffb3d8a8a623e6
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 4