Wpis z mikrobloga

nie wiem czy też tak macie, ale jak sobie odpalam zawsze podkast Jakubczaka jak robię obiad czy inne głupoty to praktycznie w każdym odcinku znajduje jakieś takie fragmenty, które strasznie mnie tiltują - albo pieprzenie żeby pieprzyć, albo zupełnie się nie zgadzam z tym co mówi. Macie jakieś przemyślenia na temat tej osoby, jakieś swoje doświadczenia?
#gownowpis #zeglarstwo
POTEZNY_GE_J - nie wiem czy też tak macie, ale jak sobie odpalam zawsze podkast Jakub...

źródło: comment_1661700421mPcuDjVx4H5tumh1g2nKF3.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • 0
@P_O_T_E_Z_N_Y__G_E_J no tak, kotwica to pewna śmierć (lub kalectwo) całej załogi.

Mógłbym się zgodzić z tym, że nie należy w 100% ufać elektronice i zawsze zostawiać wachtę na jachcie jeżeli jesteśmy na boi/kotwicy, ale szczerze mówiąc to załodze "wakacyjno-turystycznej" należy ufać jeszcze mniej, więc i tak to kapitan musiałby siedzieć na łódce kiedy ta jest zakotwiczona.

A jeszcze sobie przypomniałem o tym, że jeżeli z jakiegoś powodu kapitan poprowadzi rejs powyżej tych
  • Odpowiedz
@Idahoo: A potem masz komentarze klientów jak wyżej ( ͡° ͜ʖ ͡°) właściciel nam kazał siedzieć cały rejs w marinie lol - z punktu widzenia jachtuszeksu to się opłaca jak widać, po co pływać albo serwisować jacht jak można brać kase za niedasie ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@suqmadiq2ama: Dobra jest jeszcze raz

Oho widzę, że ktoś dostał bólu części rufowej i mnie zablokował na FP xD
No to jeszcze raz

Ściana tekstu, bo tu trzeba odnosić się do dokładnych cytatów:
“A proszę sobie wyborazić, że wśród licznych komentarzy (…) zlalazł się nawet sternik, który sugerował, że cóż mogłoby zmienić prowadzenie mapy tradycyjnej, czy dziennika jachtowego w tym właśnie wypadku. (...) to niebywale niebezpieczna opinia, ponieważ to właśnie prowadzenie
  • Odpowiedz