Wpis z mikrobloga

Oglądam #theoffice i aktualnie właśnie skończyłem któryś tam odcinek 2 sezonu gdzie Michael poparzył się w stopę a Dwight rozwalił autem o słup i miał wstrząs mózgu jak jechał go ratować. Ta chwila gdzie pojechał do szpitala specjalnie żeby zrobić skan stopy przy skanie głowy Dwight'a, ja pierdziu xD
To gówno jest porypane up to 11 XD Nie oglądałem jeszcze nic tak oderwanego od rzeczywistości, tak bezdennie głupiego oraz zmuszającego do rozchodzenia cringe'u czegokolwiek XDXD Postać Micheala jest tak #!$%@? genialnie przerysowana, tak odjechanie imbecylna, tak niewyobrażalnie zatrważająca jednocześnie będąc przekonaną o własnej wyjątkowości, że ja nie wiem jak to można było unieść w ogóle żeby zagrać, gdy się nie jest faktycznie taką osobą w rzeczywistości.
Powiedzcie że to się jeszcze rozkręca bardziej później xD
#seriale
interpenetrate - Oglądam #theoffice i aktualnie właśnie skończyłem któryś tam odcinek...

źródło: comment_1661797982J1SLUsV7n0PYMNEhJK3oaQ.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
@interpenetrate: poczekaj na Scott's Tots - najbardziej cringe'owy chyba odcinek calego serialu i wtedy wolaj, jakie beda twoje reakcje XD. Ogolnie serial sie rozkreca, ale pod koniec (nie chce spoilerowac) jest inaczej. Ogladalem z 4-5 razy (chociaz ostatnie 2 sezony tylko obejrzalem 2 razy), wiec... Warto, warto. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@interpenetrate jak się siódmy raz ogląda to już się nie wstaje żeby rozchodzić żenadę, tylko pasuje żeby się śmiać. Dodam że niektóre rzeczy jeszcze bardziej śmieszą z biegiem czasu. Tak się uśmiałem ostatnio przy odcinku diner party że masakra.
  • Odpowiedz
@interpenetrate:

Skonczyłem ogladac w zeszłym tygodniu po pol roku ogladania to tu to tam. Im dalej tym lepiej a na końcu czujesz się jakbyś przebywał z przyjaciółmi i przykro tak, że to już koniec. :(
  • Odpowiedz
@JANIEZOLTY:

Mi było ciężko znieść ten dźwięk piszczącej świetlówki cały czas. I poziom żenady jest na granicy mojej tolerancji ale lubię również ten sezon. Ostatnie dwa (przedostatni!) tak średnio.
  • Odpowiedz
@Damnhard2: skończyłem właśnie 6 sezon i był spoko ale chyba 2 był najbardziej przypałowy jak na razie
@Samariel: @mali8_: @rexxaris: @iAmTS: obejrzałem te Dzieciaki Scotta i kurde ale nie był taki przypałowy co wy to mówiliście że level cringe'u #!$%@? ;ppp Nic takiego za bardzo nie odczułem, wiadomo, były momenty ale w niektórych odcinkach pauzowałem częściej żeby jakoś znieść to co się dzieje xD Ogólnie bez szału,
  • Odpowiedz