Wpis z mikrobloga

Mało co mnie tak wkurza, jak zapraszanie tego frędzla Midela do programów biznesowych i robienia z niego króla przedsiębiorczości. Przedsiębiorcą to jest Roman Kluska, Rafał Brzoska albo pani Halinka co ma dwie kwiaciarnie u mnie w okolicy, a nie ten cymbał, co jedyne co potrafi to kupować mieszkania po 100m2 i dzielić je na mikroapartamenty psując rynek, a wszystko to i tak rolując kolejnymi kredytami. Jeszcze wciska ten swój błyskotliwy 'model biznesowy' młodym Oskarkom.

Do tego oczywiście, jak na zapatrzonego w siebie buca przystało, ma zdanie o absolutnie wszystkim bez jednocześnie żadnej głębszej wiedzy. Wiedzieliście że żyć w Polsce nie jest tak źle jak na przykład we Włoszech, bo we Włoszech nie można się w basenie z psem wykąpać - no to po takie mądrości pan Kuba zjeździł dla Was pół świata, żebyście Wy już nie musieli.

#kubamidel #przedsiebiorczosc #boldupy #deweloperka #mieszkanie #gorzkiezale #polskiyoutube
Amatorro - Mało co mnie tak wkurza, jak zapraszanie tego frędzla Midela do programów ...

źródło: comment_16618587965lfDzKTtrFkmP9XgGvSnzj.jpg

Pobierz
  • 5
jedyne co potrafi to kupować mieszkania po 100m2 i dzielić je na mikroapartamenty psując rynek, a wszystko to i tak rolując kolejnymi kredytami.


@Amatorro: nie no racja, to jest przecież coś co każdy potrafi. Brzmisz jak Janusz oglądający telewizję pijący browara i nazywający wszystkich debilami ( ͡° ͜ʖ ͡°)