Wpis z mikrobloga

@Lapidarny: no logiczne, majac 23 lata stac cie na mieszkanie w jednej z najdrozszych stolic na swiecie, to normalne, przeciez kazdy moze miec, trzeba tylko pracowac ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Mete: jak w tym czerstwym kawale. Stary będę płynął promem do Szwecji. Podobno non stop ruchanie i co wieczór ktoś inny.
Wow stary super, a kto Ci o tym powiedział?
Siostra
  • Odpowiedz
Pewnie sobie kupiła andels za 50K DKK. (Serio takie były 7 lat temu ceny w CPH)
Ślub w komunie no bo gdzie. Wesele w ogrodzie rodziców pana młodego.
Dzieciak na szybko.
Chłop ma bańkę bo dziadek zostawił trochę grosza na prywatnym funduszu emerytalnym.
Plan budowy domu na zadupiu
Rozwód
Baba z dzieckiem w obcym kraju.
  • Odpowiedz
@Antibambino: zawsze mnie rozwalają takie memy, jak gdyby to nie faceci myślący fiutem byli winni xd nie, to ta magiczna wagina różowych ma czarodziejskie moce i robi "accio piniondz"
  • Odpowiedz
@dessy: "Jak suka nie da, to pies nie weźmie." Klientem jest się zawsze, a usługodawcą można być tylko w przypadku posiadania towaru. Pieniądze można dawać z różnych pobudek, a przyjmuje się je tylko dla korzyści. Jeśli nie ogarniasz takich podstaw, to nie mam pod ręką bardziej łopatologicznego wytłumaczenia.
  • Odpowiedz
@Antibambino: raczej jak pies nie weźmie, to suka nie będzie dawać - jak nie ma popytu, to nie ma i podaży ( ͡º ͜ʖ͡º) biznes się nie utrzyma bez klientów, więc najpierw muszą być klienci i ich zapotrzebowanie
  • Odpowiedz
@Lapidarny: Śmieszne to trochę - kobieta wrzuca fotkę z taką historią i wykopki jaką jaka to kurtyzana z niej, na wszystko zarobiła piczką, puszcza się za pieniądze i jeszcze chwali.

To samo zdjęcie dodałby chłop i by się każdy brandzlował na tym 'jak sie dorobił takiej fortuny ten łebski facet'

Tak, wiem. Są typiary zarabiające na onlyfansach itp ale nie każda tak dochodzi do czegoś. Może warto byłoby najpierw podać jakiejś
  • Odpowiedz
Zawsze zastanawia mnie taki element. Wiedząc ile kosztuje najtańsze mieszkanie w Belgii dzieląc to na 12 miesięcy i żyjąc nawet o suchym chlebie musiala by mieć zarobki 40 ludzi.


@jamajskikanion: Ale wiesz, że istnieje coś takiego jak kredyt?
  • Odpowiedz