Wpis z mikrobloga

Zawsze zastanawia mnie taki element. Wiedząc ile kosztuje najtańsze mieszkanie w Belgii dzieląc to na 12 miesięcy i żyjąc nawet o suchym chlebie musiala by mieć zarobki 40 ludzi. To jest tak absurdalne pominięcie "istotnego elementu" historii że nie wierzę że nawet w jej głowie nie wydało jej się że "to przesada, nikt tego nie kupi".Kiedyś moja dziewczyna miała podobna znajomą która opowiadała podobne historię sukcesu i już prosta kalkulacja podpowiadała że
@Lapidarny: ale mnie #!$%@? takie tiktoki, tak samo jak ci wiesniacy co wyjechali do DE i cwaniacza, ze po 5 latach maja dom, super zajebiste auta i cholera wie co jeszcze i smieja sie z tych, co tu siedza o wiele dluzej i nic nie maja. Nie wspomna natomiast o tym, ze maja pozaciągane kredyty i długi na całe zycie a codziennie dieta czokoszokowa ale byle sie pokazac i komus cos
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lapidarny: zakup mieszkania w rok, reszty sie domysl

@spidero: a to w rok na wkład własny nie uzbierasz we dwójkę czy co?
Ten milion złotych w 4 lata wydaje się aż niewiarygodny, ale może któreś z nich jest specjalista to może? Średnie zarobki w Kopenhadze to prawie 15k zł netto, więc w 4 lata musieliby oboje zarabiać taką średnią i odłożyć jakieś 60 procent zarobków.
Średnie zarobki w Kopenhadze to prawie 15k zł netto


@Shatter: a mieszkanie 50m2 kosztuje 10k zł na miesiac ( ͡° ͜ʖ ͡°) to chyba odkladali i żarli codziennie suchy chleb z wodą. nie masz co przeliczac, ten tiktok to jakies gówno nagrane przez idiotke oderwana od rzeczywistosci. Ciekawe kogo stac w wieku 23 lat bez jakiegokolwiek wyksztalcenia na kupno mieszkania w stolicy Danii.. prosze ja cie.