Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zalesie #prawo #bekazpodludzi #facebook #logikaniebieskichpaskow
Mieliśmy w gimnazjum takiego patusa co kiblował kilka lat.
Notorycznie komuś wpuszczał #!$%@?.
Wyzywał nauczycieli itp itd.
No totalna patologia.

Typ został skazany na pół roku pozbawienia wolności za jazdę pod wpływem alkoholu, spowodowanie wypadku i pobicie 3 policjantów przy próbie zatrzymania.
Mój szwagier jest z policji więc stąd to wiem.

No i typek wyszedł z więzienia i jakiś czas po tym na swojej tablicy na FB napisał
"#!$%@? w dupe tym wszystkim pseudo znajomym co rozsiewali plotki na mój temat. Pluje na was #!$%@?"
Oczywiście jego grono pato zjebów pisało mu w komentarzach:
- racja
- jazda z #!$%@?
- serduszka itp.

No i we mnie się coś obudziło bo nieraz byłem gnębiony w szkole przez tego patusa a teraz jest ze mnie kawał chłopa, do tego kilka lat mma z sukcesami i się typa nie boje.
Więc mu napisałem pod tą tablicą

Ale typie jakie plotki? Jechałeś po pijaku autem, #!$%@?łeś się w przystanek autobusowy, uszkodziłeś czekającą tam kobietę i pobiłeś policjantów którzy przyjechali do zdarzenia.
Jak byłeś w liceum to okradłeś sklep z telefonami, który prowadził ojciec mojego kumpla. Chcesz więcej plotek na twój temat?

No i ten typek mi odpisał na priv
- żebym to skasował bo jak nie to jak mnie spotka na mieści to mi #!$%@? wszystkie zęby.
No to odpisałem
- Stary tu masz mój adres, możesz podjechać teraz, z chęcią sobie to wyjaśnię z tobą. Jak nie chcesz tego robić pod domem to możemy pójść w las, ja się ciebie nie boje.
a ten mi odpisał
- uważaj na dzieciaka i jakaś emotikonka.
więc ja mu odpisałem
- No widzisz jaką jesteś małą #!$%@?ą, całe życie potrafiłeś się wyżywać tylko na słabszych ale jak ktoś jest równy to morda w kubeł. A tylko mojemu dzieciakowi spadnie włos z głowy to znam twój adres to cię #!$%@?ę razem z drzwiami śmieciu, takie patusy jak ty powinny być usypiane.

No i w sumie mnie to zastanawia czy to rozejdzie się po kościach czy typ coś #!$%@? mojemu dzieciakowi.

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #630dbbe2a07f85290e3cd834
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 128
  • Odpowiedz
Dobrze mu napisałeś, ale i tak uważaj na dziecko, bo nawet przypadkiem jak go zauważy, to może przez głowę przelecieć coś głupiego, za czym t #!$%@? pójdzie, no a, że z ziarno zostało zasiane, to lepiej uważać
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: xD to nie ameryka. Chłop nafura się amfy i zatłucze ci dzieciaka a sąd zasądzi mu rok odsiadki za nieumyślne spowodowanie śmierci w stanie niepoczytalności (art. 31 KK) z czego większość i tak odsiedzi w areszcie o małym rygorze czekając na rozprawę
  • Odpowiedz
grzecznyawnaturnik : nie popieram, że w ogóle zaczynałeś temat skoro masz dzieciaka, ale skoro już zacząłeś to według mnie gość będzie obsrany i nic nie zrobi. Ewentualnie jak go spotkasz na mieście to możesz do niego wyskoczyć z mordą, jak kompletny patus, czyli na cały głos, w środku miasta przy ludziach. Ewentualnie skoro znasz jego adres możesz złapać go pod domem i zapytać czy podtrzymuje swoje słowa o Twoim dziecku.
Takie zwierzęta
  • Odpowiedz
No i w sumie mnie to zastanawia czy to rozejdzie się po kościach czy typ coś #!$%@? mojemu dzieciakowi.


@AnonimoweMirkoWyznania: chłopie, patusy nie są niebezpieczne przez to, że nie wiem, mogą kupić nóż, mogą chodzić na siłownię czy coś takiego. Patusy są niebezpieczne, bo gówno mają i mają #!$%@? co się z nimi stanie.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Gówna się nie rusza bo śmierdzi.
Komu i co chciałeś udowodnić? Co innego jakby Cie zaczepił na ulicy, a coś takiego to tylko proszenie się to że Ci samochód porysuje czy serio dziecko pobije.
No ale jesteś fajter mma więc penwie się nie boisz xD
  • Odpowiedz
nieumyślne spowodowanie śmierci w stanie niepoczytalności


@kukold: Od kiedy świadome branie narkotyków jest traktowane jako niepoczytalność?
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jak już zna twoją tożsamość etc to będzie ci ciężko się z tego wycofać bez strat.

No i oczywiście, jeżeli będzie chciał cię napaść ciebie lub twojego syna, to on wybierze miejsce i czas, czyli dodatkowo jesteś w gorszej pozycji, bo jako uczciwy i porządny człowiek nie możesz podjąć akcji jako pierwszy.

Hipotetycznie jeżeli wybierasz konfrontację, jedyne co możesz, to przygotować się na możliwe scenariusze i mieć wszystko pod ręką.
  • Odpowiedz
WolnaTowarzyszka:

xD to nie ameryka. Chłop nafura się amfy i zatłucze ci dzieciaka a sąd zasądzi mu rok odsiadki za nieumyślne spowodowanie śmierci w stanie niepoczytalności (art. 31 KK) z czego większość i tak odsiedzi w areszcie o małym rygorze czekając na rozprawę


GŁOS ROZSĄDKU. OD PATUSÓW ZAWSZE Z DALEKA. ZAWSZE.

A żeby kozaczyć w internecie to coś trzeba sobą reprezentować. A nie potem żalić się anonimowo na wykopie XD

---
  • Odpowiedz
Zezowaty Zenek:
Też znam takiego patus z ulicy. Wprawdzie mi on krzywdy nie zrobił bezpośrednio ale za to jego młodszy braciszek już tak w młodości. Teraz jak widzę jego komentarz pod jakimś postem o interwencji i te jego żale, że policja zła, bo mu brata zglebował i posadziła do więźnia itp. to też mam ochotę mu napisać, że on i jego braciszek nigdy świeci nie byli i sami sobie zapracowali na
  • Odpowiedz
  • 130
@AnonimoweMirkoWyznania No nieźle mu powiedziałeś, a teraz pod twój adres przyjedzie ten debil z kolegami, wyjmą noże i kastety i na tyle zda się twoje mma xD
chłopie, życie to nie film, jak komuś nadepniesz za moc o na odcisk, to wieczorem dostaniesz kosę w zebra na przystanku, a napastnik sobie spokojnie odejdzie. Nikt nie będzie się ustawiać na 'sprawiedliwe' mordobicie jak w jakimś fight clubie xD
Jak masz dzieciaka, to zajmij
  • Odpowiedz