Wpis z mikrobloga

Motomirki pomóżcie bo już zgłupiałem. Jak to jest z tym 1.5TSI 150KM? Głównie chodzi mi o żywotność. Jedni piszą że super silnik i wszystko git. Drudzy że się wysypie po 180kkm. Mam na oku jedną Octavie z tym motorem z przebiegiem 185kkm i nie ukrywam że trochę się cykam. Chciałbym nią pojeździć do 300kkm bez większych awarii i boję się że po paru km będzie silnik do remontu albo do wyrzucenia.

No i jeszcze ten GPF. Naprawdę jest się czego bać?

#samochody #skoda #motoryzacja #volkswagen #mechanikasamochodowa #silnik
  • 34
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@marcinpodlas8: jak auto dbane i olej zmieniany co rok lub 15k to przy tym przebiegu większe możliwe spodziewane wydatki w niedalekiej przyszłości to sprzęgło i rozrząd. Raczej nie powinno dziać się nic wielkiego, ale jednak to tylko używany samochod i nie przewidzisz wszystkiego
@marcinpodlas8: stwierdza to co ty byś stwierdził po obejrzeniu samochodu od spodu, raczej żadnych dogłębnych informacji bym się nie spodziewał. Pewnie powiedzą co by wymagało wymiany ale to pewnie stwierdza na podstawie przebiegu ale to tez bym brał z przymróżeniem oka bo ja z moim autem po 2latach miałem NIBY klocki do wymiany a okazało się ze jeszcze 3 lata przejezdzilem.