Wpis z mikrobloga

Pisałem nie raz, że jako właściciel psa - mam dość psów prowadzonych bez smyczy. Dziś stało się to czego bałem się najbardziej - mój został ugryziony, na szczęście jest mały i zdążyłem go wziąć na ręce - ugryziony ogon, dwa szwy, mieszkanie całe w jego krwi. Policja była, notatka zrobiona. Co dalej? Co jest do ugrania w sądzie? Jestem dość mocno zdeterminowany.

#psy #policja #prawo
  • 120
  • Odpowiedz
  • 0
@didolo03: Gdy jestem w parku, gdzie są ludzie którzy biegają, jeżdżą na rowerze, chodzą pod wpływem alkoholu, wokół jest pełno innych psów, to tak, łącze wtedy taśmy 25m x2 + czasem dorzucam większa ilość zależnie od miejsca i się wtedy z nim bawię. Jak jestem gdzieś na pustym polu, to wtedy bez
  • Odpowiedz
@Arhkoe: opisałbys jak do tego doszło? Sam noszę gaz jak idę z moim na spacery ale jeszzce nie miałem okazji użyć. W głowie sobie układam że jedna reka biorę swojego do góry a druga wyciąg gaz. Jakbyś mial gaz to zdążyłbyś zareagować?
  • Odpowiedz
  • 0
@Furiat: Pies przeszedł obok mojego jakby nigdy nic, kątem oka zauważyłem że gdy znalazł się za nami zaczął rozpędzać się z zębami na mojego psa, szybko wziąłem swojego na ręce w panice, atakujący kundel wskoczył na mnie, dostał kopa ale niestety zdążył złapać mojego za nieszczęsny ogon, skalał na mnie jeszcze z 3-4 razy, za każdym razem dostając kopa. Czy gaz uratowałby sytuacje? Tak, bo zamiast w panice brać psa na
  • Odpowiedz
@Arhkoe: Doskonale rozumiem. Kiedyś jak zaczynałem biegać to bałem się patusów w parku, czy ciemnych uliczkach. A największym zagrożeniem okazały się psy puszczane luźno przez swoich właścicieli cymbałów. Niech piesek zdrowieje tego mu życzę ()
  • Odpowiedz
@Arhkoe tylko po co ci ta taśma 50 metrowa, żeby się nikt nie #!$%@?ł? Jak pies nie jest niebezpieczny to może biegać luzem.

Jak nie masz niebezpiecznej rasy to czym się stresujesz tą taśmą? Mieszkam we Wrocławiu mam cocker spaniela i chodze do dużego parku gdzie muszę spuści psa, żeby mógł pobiegać za piłką to jest normalne.
  • Odpowiedz
każdy dom to gospodarstwo domowe


@Papuga_wojtka: Miałem na myśli:

gospodarstwo
1. «posiadłość wiejska obejmująca grunty i zabudowania; też: rolna jednostka produkcyjna»

// SJP PWN

Źle wychowałeś psy, że musiałeś je rozdzielać w domu.


Skąd pomysł, że ja je wychowywałem?
  • Odpowiedz