Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 48
@Nutaharion: przecież to musi być fake jak można mieć email eekk xD

@Campell: no Ewa Książek, to chciała wpisać ek. Ale było za krótkie, to wpisała podwójnie eekk. Było zajęte i podpowiedziało cyferki. O 102 to znane cyferki, mówi się "ktoś coś zrobił na 102" to znaczy, że dobrze. Świetny wybór. I tak powstało eekk102. Nawet się rymuje "eee eeee kaa kaaa sto dwaaaa", hihi, "małpa interiaaaa".
@aloucie: No muszę ci przyznać racje co do tych wcięć. Mi tam to nie przeszkadza, ale faktycznie wpisywanie znajomości worda z takimi umiejętnościami jest kiepskie. Co do sierot, to moim zdaniem to niepotrzebne utrudnianie sobie życia. Kolega do którego pisałam komentarz wspomniał też o podziale tekstu, akapitach, justowaniu i wyrównaniu. No i z tym to już zupełnie nie wiem o co mu chodzi. Może ty mi wyjaśnisz xd
@Kaczypawlak:

Nie ma sensu porównywać do czasów PO PSL - akurat w mojej pracy czasem chcąc nie chcąc mam kontakt z ludźmi na kierowniczych stanowiskach w spółkach skarbu państwa i jasne, różnie bywało przed PiSem, czasem podejrzanie (że np dyrektorem zostawał urzędnik z ministerstwa w pokrewnej branży i nagle w spółce pracę znajdowało trzech jego byłych współpracowników ze starej pracy) - to zwykle nie byli geniusze, ale to byli zwykle ludzie