Wpis z mikrobloga

Nawet choćbym chciał to nie jestem w stanie w tej ostatniej technikum paska mieć bo w trzech poprzednich było średnio. Wyliczyłem sobie że maksymalna średnia jaką mógłbym wyciągnąć to około 4,50.
#!$%@? straszna, weź tu miej takie oceny z 31 przedmiotów żeby mieć średnią 4,75. Nierealne xD
#przegryw #szkola #nauka #technikum
  • 8
  • Odpowiedz
@Napoleon_przegrywarte69: całe życie żyłem z ciśnieniem rodziny na oceny i wyniki, więc tak – musiałem do tego sam dojść ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Chodzi raczej o samą satysfakcję jak się na to patrzy. Co innego zwykłe świadectwo, a co innego maturalne. Jasne, można mieć dalej wyjebke i mieć na świadectwie głównie 2 czy 3, bo przecież to i tak nic nie znaczy. Rzecz w tym że jak
  • Odpowiedz
@viciu03: no nie wiem, ja np patrząc na świadectwa z gimnazjum mam bardziej żal że tyle czasu marnowałem na uczenie się tego gówna, które i tak do niczego się nie przydało. Skup się lepiej na maturze niż dbaniem o jak najwyższe cyferki na świadectwie bo to właśnie zaświadczenie o wynikach matury ma znacznie.
  • Odpowiedz
@Napoleon_przegrywarte69: @susyko: z jednej strony tak z drugiej strony gimnazjum to trochę inna bajka, też za nim nie przepadałem. Dlatego chodzi mi bardziej o szkołę średnią.
Dobrze wybrać szkołę zgodną z zainteresowaniami. Dzięki temu uczysz się o czymś co cię interesuje
  • Odpowiedz
Rzecz w tym że jak za 20 lat znajdziesz swoje świadectwo to zamiast poczuć dumę z młodego siebie, przypadkiem możesz się załamać swoją tamtejszą ambicją xD


@viciu03: zapewniam cię, że nie znajdziesz tego świadectwa a nawet jeśli to zignorujesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@viciu03 nie mam paska na świadectwach że szkoły, mam 5 z ważnych dla mnie przedmiotów albo 2 z tych na które położyłam "lachę". Nie mam z tym problemów i nie czuje się nieambitna
  • Odpowiedz