Wpis z mikrobloga

rzuciłem okiem na kanał 110%, bo coś youtube nie pokazywał mi filmów i muszę powiedzieć, że karol nieźle sobie radzi. to nieźle to nawet za mało powiedziane. wiadomo, wcześniej był boost od friza, ale swoim odejściem spisał ich na straty. z drugiej strony te bezbeki i tak nie miały pomysłów na sensowne filmy i się męczyli. wcześniej nie potrafili dobić do 200k subskrypcji, a teraz on sam wykręca grubo ponad 100/200k wyświetleń co film. montaż jest dynamicznie-przyjemny, jego sposób narracji i podejście też niczego sobie. może wkrótce znowu friz zwróci uwagę i będzie dawkował ten boost w małych porcjach, żeby nie spoczął/spoczęli na lurach. widziałbym go w jakimś wspólnym filmie z genzie, ale kto wie jak to będzie
#friz
  • 12
@QTINIO: chciałbym go widzieć w czymś takim, ale skoro ma 110%, to temu się oddaje i widać, że ma fun. gdyby trafił do genzie v2 to wtedy tamten kanał nie byłby mainem, a jedynie czymś na boku nawet z resztą typów
@gazowany_bubleh: to też prawda, friz chyba nie postawiłby na niego, nie po tym co zrobił
@bsatow: te wyswietlenia to raczej sa kupione. Niemozliwe, ze z prawie zadnej ogladalnosci gdzie nagrywali w 3kę teraz on sam robi takie wyswietlenia. W ogole w to nie wierze i nawet mnie prosze nie przekonywac. A jak wiemy to nie udowodnienia jak narazie czy sa kupione czy nie.
@corryand: raczej nie są, nawet mi ostatnio jego filmy się zaczęły pokazywać na Youtube w polecanych i powiem szczerze że kliknąłem po tytułach/miniaturkach i obejrzałem