Wpis z mikrobloga

Powiem szczerze że średnio pasuje mi #keto. Zaparcia i brak niektórych potraw trochę mnie dobijają i skłaniam się ku zmianie na inną dietę ale z utrzymaniem tego samego kcal na dzień. Czy rzeczywiscie dieta #keto jest najlepsza jesli chodzi
odchudzanie czy tak naprawdę jak będę trzymał się limitu to jeden ch*j ostatecznie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 15
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@uzytkownik_wykop_pl: ja na jego schudłem najwięcej i najszybciej w swoim życiu ale potem przekonałem się że to kwestia regularnego jedzenia, nie jedzenia byle gówna, odstawienia makaroników, ryzykow, chlebka, przekąsek, czipsów, słodyczy i w sumie nawet jedząc sporo, mieściłem sie dużo dużo poniżej limitu bo to najbardziej kaloryczne jest zakazane
odstawienia makaroników, ryzykow, chlebka, przekąsek, czipsów, słodyczy


@uzytkownik_wykop_pl: :
Tak jak pisze @jarunia - Jak się uwali większość niezdrowych węgli i (moim zdaniem) dorzuci trochę śródziemnomorskich tematów to jest ok. Bojówka #lchf ;)

Ja tak zszedłem z 101 do 81kg przy ogólnej poprawie samopoczucia. (Początkowo szybko do 85 - 2 mies., potem bardzo wolno) Minusem (ale i plusem-bo satysfakcja) jest konieczność wymiany ciuchów. Zwyczajnie nie da się chodzić w 80% tego,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bialy100k: no właśnie, ja schudłem z 98 do 76 i też wszystko poszło na vinted. Ale teraz stosuje bardziej tak jak mówisz, swojego rodzaju low carb, chleb jem niskowęglowodanowy, sporadycznie tylko makaron, częściej brązowy ryż, fastfoody, słodzone napoje i słodycze kompletnie out