Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow i moze #mirabelkopomoz xD

Jak najlepiej zapytać obcą dziewczynę (będąc facetem), czy jej się podobam? Od dawna widzę, że jakieś 80% dziewczyn się na mnie patrzy, czasem jakaś się uśmiechnie, czy ucieknie speszona odwzajemnionym spojrzeniem. Strasznie mnie nurtuje, czy to przez coś charakterystycznego w mojej twarzy, czy tak ogólnie? Albo przez to, że jestem dość wysoki (197cm)?
Mam stałą partnerkę, ona mówi, że jestem przystojny, ale może nie jest obiektywna, bo mnie kocha.
Pytam jak to zrobić jakoś w miarę sensownie, żeby nie wyjść na creepa XD to ważne, bo jestem bardzo nieśmiały.
A i wg mnie jestem jakieś 6/10 chociaż całe życie od różnych koleżanek/partnerek słyszę, że jestem przystojny lub mam ładne coś tam.
"Przepraszam, czy jestem przystojny" brzmi moim zdaniem właśnie creepy ;/
Wiem, że to głupie i pewnie będzie wylew debilnych/pseudośmiesznych odpowiedzi, ale liczę na ten złoty strzał, który mi pomoże xD

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #631609672b78520d6299c3fa
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 11
@AnonimoweMirkoWyznania: powiedz swojej dziewczynie ze musisz mieć potwierdzenie u innych dziewczyn niż ona, czy im się podobasz i ze masz nadzieje ze nie ma nic przeciwko XD bo rozumiem, ze nie jesteś jakimś żałosnym frajerem który wychodzi z założenia, ze co wolno wojewodzie, to nie tobie smrodzie i ona również mogłaby tak „nabierać pewności” co do swojej urody poza związkiem?

boze ale obrzydliwie się poczułam po przeczytaniu tego posta. Gość ma