Wpis z mikrobloga

Dwa szczupaczki z dzisiaj (ʘʘ) Pierwszy 1,7 kg, drugi 2,9 kg. Złapane w Yorku, praktycznie same centrum miasta, rzeka Foss. Po raz pierwszy miałem też dzisiaj kontrolę. Przemiły pan nawet moje torby sprawdził, czy mi tam przez przypadek jakaś sztuka nie wpłynęła. Dwóch pozostałych wędkarzy nie posiadało licencji i chyba ładnie będą musieli za to zapłacić. No peszek ( ͡º ͜ʖ͡º)

#yorkshire #emigracja #wedkarstwo #ryby #chwalesie #pokazmorde
Felidiusz - Dwa szczupaczki z dzisiaj (ʘ‿ʘ) Pierwszy 1,7 kg, drugi 2,9 kg. Złapane w ...

źródło: comment_1662474633Qi7dXNx7GY9Byo4Df9VvVn.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@John-Deere: Kilka dni temu zagadałem do wędkarza, który łowił po drugiej stronie śluzy na Foss. Rzeka ma tam może metr głębokości, widać dno. Wyciągnął telefon i pokazał mi fotkę z dnia poprzedniego z tego samego miejsca ze szczupakiem około 10 kg. Skubany był prawie tak długi, jak on wysoki.
  • Odpowiedz
@przypadkowylogin: Nie jestem pewien, czy to #heheszki, ale odpowiem na serio: nie. W UK na wodach krajowych musisz wykupić licencję. Są takie na jeden dzień, jakieś kilkudniowe chyba, są i roczne. Roczna kosztuje około 37 funtów. W razie kontroli musisz też mieć dokument tożsamości.
  • Odpowiedz